PUBG Lite PUBG Lite (Windows) 1.0 Ücretsiz
Detay
Video
PUBG Lite, Türkiye için ön kayıtlara başladı. PUBG Lite, tamamen ücretsiz olacaktır.
0 oy / 0 puan

Yazar :@mert

Oyunlar Aksiyon

Üretici:PUBG Corporation Sürüm:1.0 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:309 İndirilme:60 Dil:TürkçeİngilizceAlmanca İşletim Sistemi:Windows 8 / 10
Beta Sürümü İndir

PUBG Lite, beta sürümü ile Türkiye'de onu bekleyen kullanıcıların görüşüne açılıyor. Yapılacak açılışa özel ücretsiz ödül ve hediyeler dağıtılacağını PUBG yetkilileri tarafından duyuruldu. Fortnite, Apex Legends gibi oyunların hem ücretsiz oluşu hemde kısa sürede ciddi popüler olan bu oyunların yanı sıra kullanıcılar PUBG'ninde ücretsiz olmasını beklerken, PUBG Corporation, ücretsiz ve daha düşük sistem gereksinimi olan PUBG Lite oyununu piyasaya süreceklerini açıklamıştı.

PUBG Corporation tarafından aktarılan bilgilere göre, beta sürümü Türkiye ve Brezilya'da testlere devam edecek. Şirket, açılacak beta sürümü için bir etkinlik düzenleyeceği bilgisini de paylaştı; etkinlik tarihi 9-22 Mayıs olarak belirlenmiş durumdadır. Etkinlik kapsamında katılımcılara M416 Kaplan ve Çita Paraşütü hediye edilecektir.

PUBG Corporation'un PUBG Lite Türkiye açılışına katılmak ve PUBG Lite Beta sürümünü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Beta sürümünün tamamlanmasının ardından sitemiz üzerinden oyunun tam sürümünü indirebilirsiniz. 

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir