Anthem Anthem (Windows) 1.0 Ücretsiz
Anthem, insanlık ırkını korumak için savaştığımız ve kendimize “Freelancer” adını verdiğimiz bir paylaşımlı dünya aksiyonu ve RPG oyunudur.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Oyunlar Aksiyon

Üretici:Electronic Arts Sürüm:1.0 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:1,009 İndirilme:34 Dil:İngilizce İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10
İndir

Hakkında Bilgi:

  • Anthem, fragmanı çıktığında hepimizi etkileyen bir oyundur. Anthem oyunu çok oyunculu dur ve tam bir maceraperest oyunculara göredir.
  • Titanların saldırısı sonucunda kendini korunaklı duvarların arkasında gizlemekte çareyi bulan insan ırkını korumak ve duvarın ardında yer alan dünyayı keşfetmek oyunun ana fikrini oluşturuyor.
  • Oyunda size tam donanımlı bir zırh veriliyor ve bu zırhın içine giren insanlar arkadaşlarıyla birlikte aynı anda çeşitli görevler yapıyor.
  • 2017'de ilk piyasaya sürülmeye başlayan ve sonrasında yayınlanan videolarla detaylandırılan yapımda, oyuncular birkaç farklı Freelancer türünde istedikleri gibi gelişeceklerdir.
  • Oyunda temel olarak RPG ögeleri sıkça bulunmaktadır. Oyunun aksiyon kısımlarında TPS ile takılıyorken, Fort Tarsis’e döndüğümüzde FPS bakış açısıyla takılıyoruz. 
  • Fakat Fort Tarsis’te kapışma değildir.Size görevler veriliyor bu görevler esnasında bizlere bir takım yol işaretleri konuluyor ve oralara giderek görevleri tamamlıyoruz.
Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir