Adobe Photoshop 2020 Full Versiyon(Crack yapmaya gerek yok)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

UYARI! LÜTFEN RAR DOSYASINDAN ÇIKARDIKTAN SONRA SETUP’DAN KURULUMU YAPINIZ.

Adobe Photoshop 2020 Full Versiyon’u buradan indirebilirsiniz. Crack yapmanıza gerek yoktur kendisi crackli.

Adobe Photoshop 2020

Adobe, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için kullanılacak olan Photoshop ile iPad’ler için kullanılacak olan Photoshop arasındaki farklılığı ortadan kaldırmak adına, Photoshop 2020’ye bir dizi kuvvetli yükseltilmiş araç ve özellikler ekledi.

Adobe’nin kuvvetli Sensei yapay zekalı öğrenme aracı, yazılımla çalışırken zaman kazanmanızı ve güvenli bir biçimde çalışma yapmanızı sağlayabilir mi? Photoshop’un halihazırda kullanılacak olan pek çok yeni özellik ve araç kitaplığına sahip olmasına karşın, ödenen ücreti düşürmek mümkün mü? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Photoshop Nesne Seçimi aracına (Object selection tool), yapılan güncellemeler şimdiye kadar ki güncellemeler içinde yapılan en iyi güncellemedir. Adobe Photoshop 2020 artık, sahnedeki nesneleri tanımlamak ve otomatik şekilde seçimler yaratmak için Sensei’nin yapay zeka makinesini kullanmaktadır. Ayrıca Magic Wand aracına yapılan güncellemelerle, % 100 çalışmayan açık örnekler ( yeşil alan, yeşillikler ya da karmaşık mimari zeminler gibi çok fazla geçişi olan yoğun ortamlar) için en iyi biçimde kullanılabilecek hale gelmiştir.

Seç ve Maskele (Select and Mask) aracı (eskiden Refine Edge olarak bilinir) artık hızlı bir Seçim fırçası içermektedir. Resim üstünden yalıtmak arzu ettiğiniz nesnenin etrafında bir seçim yapmanıza ve o nesneyi yalıtmanızı sağlamaktadır. Aşağıda ki resimde sağda oturan kadın fotoğrafı gibi.

Dikdörtgen bir seçim yaptıktan sonra, Photoshop o kişiyi otomatik şekilde o alanın içinde bulur ve bulunan kişiyi ve nesneleri, gruptan ayırmanızı kolaylaştırır.

Adobe, Photoshop yazılımını aygıtlar arasında ki iletişimi kademeli olarak genişlettiğinden, çalışmanızı Adobe Cloud’a kayıt ettirerek, aygıtlar arası problemsiz entegrasyonu amaçlamaktadır. Bu yöntem ile çalışmanıza ofiste, masaüstü bilgisayarınızda başlayarak, iPad’inizle beraber kafede bitirebilirsiniz. Ayrıca Adobe Fresco’daki dosyalar üstünde çalışmak için bu yeni özelliği de kullanabilirsiniz.

Olası bir problem ile karşılaşmanız durumunda (WiFi bağlantınızın olmaması, çevrim dışı çalışmak mecburiyetinde olmanız veya internet probleminin olması gibi) kayıt yapamasanız bile, çalışmanızı otomatik şekilde senkronize edilmesini sağlayabilirsiniz. Üyelik seviyenizin ve Creative Cloud’da ne kadar depolama alanınızın olduğunu bilmeniz yeterlidir. Eğer profesyonel bir kullanıcıysanız, bazen bu metoda ihtiyacınız olabilir.

Genel olarak, cihazınızın pili bittiğinde ya da yazılım çöktüğünde size birkaç rahatlama sağlayacak muhteşem bir ek. Ancak, Bulut depolama alanının kullanımı biraz zor. Eğer dosyaları Cloud’a kaydediyorsanız, cihazınıza geri yükleyebilmek ve onları yeniden yerel olarak kaydetmek için Photoshop’ta yeniden açmanız gerekir.

Adobe Photoshop 2020 Full Versiyon(Crack yapmaya gerek yok) YAPILAN YORUMLAR