Samsung Smart Switch Samsung Smart Switch (Windows Phone) Ücretsiz
Galaxy bir telefonunuzdaki kişisel verilerinizi yeni bir Galaxy telefona kolayca taşımanızı sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir programdır.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Araçlar Yedekleme Araçları

Diğer Seçenekler Üretici:Samsung Electronics Co., Ltd. Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:324 İndirilme:40 Dil:Türkçeİngilizce
Windows Phone için indir
Windows Phone

Hakkında Bilgi:

  • Samsung Smart Switch telefon kullanıcılarının indirip kullanabileceği veri yedekleme, verilerin yenilenmesi, senkronizasyon ve yazılım güncelleme programı. Hem Windows hem de Mac’de ücretsiz indirilebilir program, Türkçe dil desteği ve sade arayüzüyle de göze hitap ediyor.
  • Samsung marka bir  telefona sahipseniz hem mobil hem de masaüstünde kullanılabilir olan Smart Switch programını indirmenizi tavsiye ederim. Telefonunuzun yazılımını OTA’dan çok daha hızlı ve sorunsuz şekilde güncelleyebilir , eski telefonunuzdan yeni telefonunuza verileri aktarabilir ve de telefonunuzun tüm içeriğini bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz.
  •  Samsung Cloud yerine doğrudan bilgisayara yedeklediğiniz den geri yükleme işlemi çok daha kısa sürecektir. Yazılım yükleme, veri transferi, yedekleme dışında kişi ve takviminizi senkronize etmek için de bu programı kullanabilirsiniz. Telefonunuzun tüm içeriğine de göz atma şansına sahipsiniz.
  • Samsung Smart Switch programı ile telefonunuz hakkında bilgi de alabiliyorsunuz. Telefonunuzu bilgisayara kabloyla bağladığınızda model adı, telefon numaranız, Android sürümü, dahili ve harici bellek bilgileri karşınıza çıkıyor.


Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Benzerler

Sorun Bildirin

Bildir