Photomath

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

PhotoMath uygulaması cihazlarınızdan üzerinden tüm matematik denklemlerini çözebilmenizi sağlayan yardımcı bir uygulamadır.

Photomath Hakkında Bilgi:

Photomath uygulaması, uzun bir süre bekleyişten sonra artık karşınızda. Photomath uygulaması sayesinde matematik denklemlerini daha hızlı ve akıcı bir şekilde çözebileceksiniz. Ders kitaplarında yer alan matematik denklemlerini kameranızla çekmenizin ardından bu problemlerin cevaplarını anında sunabilen uygulama sayesinde hem çocukların hem de velilerin işi daha kolay bir hale gelecektir.

Kısa bir süreliğine el yazısı denklemler kabul edilmiyor fakat kitaplarda yer alan matbu harfleri okumakta herhangi bir sorun bulunmuyor.

Desteklenen matematik işlemleri:
  • Aritmetik
  • Kesirler
  • Ondalık sayılar
  • Lineer denklemler
  • Logaritmalar

İlk başta bu denklem türleri biraz kısıtlayıcı gibi görünse bile uygulamanın üreticisi devamlı olarak yeniliklerin geleceğini bildirmekte.

Photomath’ın tek özelliği denklem sonuçlarını hesaplayıp size vermesi değil buna ek olarak size denklemlerin çözümlerini adım adım size göstermesidir.Bu sayede denklemin nasıl çözüleceğini de size göstermiş oluyor.

Photomath YAPILAN YORUMLAR