Tweetium Tweetium (Windows Phone) Ücretsiz
Tweetium, Windows 10 , 8.1 ve Windows Phone için kullanılan bir Twitter istemcisidir.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

İnternet Sosyal Medya

Diğer Seçenekler Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:208 İndirilme:3 Dil:

Tweetium, hem dokunmatik hem de klasik Windows cihazlarda kullanılabilen bir Twitter istemcisidir.

Kolay kullanımı ve sorunsuz çalışmasının dışında resmi Twitter uygulamasında olmayan birçok özelliği de bünyesinde barındıran Tweetium, Windows işletimli tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir Twitter istemcisidir. Windows'un Twitter için Türkçe dil destekli kendi uygulaması bulunmaktadır ancak farklılık arayanlar için birebir bir uygulama olması ve sürekli güncellenmesi ile kullanıcıları kendisine çekmektedir.

Gündemi takip etmek, dünya genelinde olan bitenden anından haberdar olmak, eğlenmek ve arkdaşlarınızı takip etmek için Twitter’ı kullanan biriyseniz Tweetium kesinlikle en iyi seçenek. Çoklu hesabı desteklemesi, anlık bildirimleri kusursuzca bildirmesi, üçüncü parti medya türlerini paylaşmaya izin vermesi,arama bölümünün zengin olması, çoklu pencere desteği sunması, Tweetler – zaman akışı – listeler ve aramalar arasında kolaylıkla geçiş yapma izni vermesi ve daha pek çok resmi Twitter uygulamasında bulunmayan özellikleri bize sunan Tweetium, Windows 10 , Windows 8.1 ve Windows phone olan cihazları desteklemektedir. 

Şuan Microsoft Store'de ücretsiz deneme sürümü bulunan Tweetium programının pro versiyonunu ise cüzi miktarda ödeme yaparak elde edebilirsiniz.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir