CCleaner CCleaner (Windows Phone) Ücretsiz
Detay
Galeri
CCleaner Mobili'nizi temizlemede için bir numaradır. Gizliliğinizi korur ve Mobilinizi daha hızlı, daha güvenli hale getirir!
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Araçlar Sistem Araçları

Diğer Seçenekler Üretici:Piriform Ltd Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:728 İndirilme:36 Dil:İngilizce
Windows Phone için indir
Windows Phone

CCleaner bir sistem optimizasyon ve güvenlik aracıdır. İE, Edge, Chrome, Firefox gibi tarayıcıların kalıntılarını, kayıt defterindeki hatalı kısımları ve daha fazlasını tek tık ile temizleyebilirsiniz. 

Daha Hızlı Cihaz

Cihazınız yavaş mı çalışıyor? Zamanla kullanılmayan dosyalar ve ayarlar sabit diski doldurarak cihazınızı yavaşlatır. CCleaner bu dosyaları temizler ve anında daha hızlı hale getirir.

Daha Güvenli Sörf

Web siteleri, bilgisayarınızdaki ve mobili niz deki çerezlerle davranışınızı izler. CCleaner, tarama geçmişinizi ve çerezlerinizi silerek İnternet'te gezinirken yaptığınız tüm sörflerin gizli kalmasını sağlar.

Daha Az Hata & Çökmeler

Zamanla, kayıt defteriniz çökmelere yol açan hatalar ve bozuk ayarlarla dolabilir. CCleaner'in kayıt defteri temizleyicisi, cihazınızı daha kararlı hale getirmek için sorunları temizler.

Daha Hızlı Açılma

Cihazınızı başlattığınızda, birçok program sessizce arka planda çalışır. CCleaner, gereksiz programları devre dışı bırakmanızı sağlayarak daha rahat ve hızlı çalışmanıza veya oyun oynamanıza yardımcı olur.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Benzerler

Sorun Bildirin

Bildir