Firefox

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Mozilla, internetin açık ve herkesçe erişilebilir, küresel bir ortak kaynak olarak kalmasını sağlamak misyonu ile hareket ederek bizlere hizmete sunduğu ücretsiz Web Tarayıcısıdır.

“İnterneti paranın değil, insanların hizmetine veren ürünler ve politikalar geliştiriyoruz” diyen Mozilla şirketinin sunduğu Firefox Web Tarayıcısı, daha kolay gezinti, yüksek performans, gelişmiş güvenlik, güçlü kişiselleştirme ile ön plana çıkmaktadır. 

Basit ve kolay kullanılabilir arayüzü sayesinde internet kullanıcılarının beğenisini bir hayli kazanmayı başaran internet tarayıcısı, sahip olduğu ekstra güvenlik ve gizlilik seçenekleri sayesinde de kullanıcıların kendilerini daha da güvende hissetmelerini sağlıyor. Açık kaynak kodlu bir yazılım olmasından dolayı geliştiricilerin de dikkatini çeken Firefox, her yeni güncellemeleri ile birlikte kullanıcı ihtiyaçlarına yeni çözümler getirmektedir.

Hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlar üzerinde kullanıcılarla buluşan Firefox, sahip olduğu gelişmiş senkronizasyon özellikleri sayesinde her yerde ihtiyacınız olan tüm verilerinize kolayca ulaşmanıza ve çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam etmenize olanak sağlar. Ayrıca eklenti ve tema desteğini de sizlerin beğenisine sunarak Firefox’u zevkinize göre kişileselleştirebilirsiniz. 

office 365 pro satın al

Firefox BENZER İÇERİKLER
Firefox YAPILAN YORUMLAR