Avidemux

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Avidemux ile videolarınızda kolayca kesme veya düzenleme gibi işlemleri uygulayabilirsiniz.

Bilgisayarımızda kayıtlı olan videoların bazıları konser kaydı gibi uzun videolar olabiliyor. Bu videoları mobil cihazlarımıza yüklemek istediğimiz zaman uzunlukları nedeniyle oluşan dosya boyutu ve medya oynatma problemleri videoları seyredebilmemize engel oluyor. Ayrıca videoların içerisindeki belli bölümleri ayırarak gereksiz kısımları çıkarmak isteyebiliyoruz.

Buna benzer durumlarda Avidemux bize bir çözüm sunacaktır. Program sayesinde videoları kısaltabilir veya içerisinden belirli parçaları ayıklayabiliriz. Program yapacağımız işlemleri bir proje tabanında yürütmemize olanak sağlamaktadır. Tamamladığımız çalışmaların sonunda üzerinde işlem yaptığımız videoları farklı formatlarda bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz. Avidemux AVI, DVD uyumu MPEG, MP4, ASF ve daha birçok video formatlarının yanında MP3, WAV ve OGG gibi ses formatlarını desteklemektedir.

Avidemux ile videolarınız üzerinde kesme işleminin haricinde video ve ses kalite ayarlarını değiştirme gibi değişiklikler yapabiliyorsunuz. Video kırpma desteği sunan yazılım ile videonun altından, üstünden veya köşelerinden gereksiz bölümleri ayırabiliyoruz.Bu program ile videoların temel renk ayarlarını değiştirebilmemiz mümkündür. Böylece karanlık videoları daha aydınlık yapabileceğimiz gibi renkleri daha keskinleştirebiliyor ve göze daha hoş görünen videolar yapabiliyoruz.

Avidemux BENZER İÇERİKLER
Avidemux YAPILAN YORUMLAR