SpeedyFox | Birden indir
Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SpeedyFox

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

SpeedyFox, Firefox, Chrome, Skype, Thunderbird programlarını tek tıkla hızlandırmaya yarayan uygulamadır.

Bahsedilen bu programlar (Firefox,Chrome,Skype,Thunderbird)  zamanla daha yavaş çalışmaya başlar. Bunun nedeni profil veritabanlarının parçalanmasıdır. SpeedyFox, bu sorunu çözmek için özel olarak tasarlanmıştır.

SpeedyFox’ta kullanılan yöntem sizin için tamamen güvenlidir.Yani yer imleriniz, şifreleriniz asla kaybolmaz,silinmez. Milyonlarca bilgisayarda test edilerek yayınlanmış bu program %100 güvenlik sağlamaktadır.Kurulum gerektirmeyen SpeedyFox, tek tıkla tarayıcınızı hızlandıracaktır.

Firefox’un kullandığı SQLITE databaseleri pek çok ayarı kaydederken bir süre sonra şişmeye başlar ve tarayıcınızı yavaşlatacaktır. SpeedyFox, bu verileri herhangi bir kayıba sebep olmadan birleştirmektedir. Tarayıcıyı kullanma sıklığınıza göre uygulamayı haftada 1 kez veya 2 haftada 1 kez kullanmanız önerilmektedir.

SpeedyFox YAPILAN YORUMLAR
Oba escort Ankara mutlu son Antalya mutlu son
Tekirdağ masaj Adana masaj Mersin masaj Bursa masaj Muğla masaj Balıkesir masaj Kocaeli masaj İstanbul masaj Ankara masaj Antalya masaj İzmir masaj Denizli masaj Çanakkale masaj Sakarya masaj Manisa masaj