LibreOffice

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

LibreOffice, pazardaki en güçlü Özgür ve Açık Kaynaklı Ofis yazılımını oluşturmayı sağlayan birçok uygulama içermektedir.

Hakkında Bilgi:

  • Writer LibreOffice içinde kapsamlı metin düzenleme editörüdür. Birden fazla hazır teması olmasına rağmen kişisel tema yapmanızı da mümkündür.Yazarken otomatik tamamlama, otomatik biçimlendirme ve otomatik imla denetimi zor görevleri kolaylaştırır .HTML, PDF, .docx gibi pek çok farklı türde metinler hazırlamak ve düzenlemek mümkündür.
  • Impress geniş çaplı sunumlar hazırlayıp sunabileceğiniz farklı efektler ile hızlı ve kolay kullanımı olan bir uygulamadır.Göz alıcı canlandırmalar özel geçiş efektleri ile etkileyici sonuçlar alabilirsiniz.Microsoft PowerPoint desteği sunan araç ile PowerPoint belgelerinde işlemler yapabilirsiniz.
  • Draw resim editörüyle şema , grafik ve diagram hazırlamanıza imkan verir.Çizimleri hem genel hayattan hemde teknik çizim halinde gerçekleştirebilirsiniz.Birden fazla boyutlu resimler çizmeye olanak sağlıyor.Grafik ve resimlerinizi çizmek tahmin ettiğiniz gibi etkili ve çok kolay kullanımlı dır.
  • Calc ile çizelgeler ve analiz araçları kararlarınıza şeffaflık getirmeye yardımcı olur. Tam tümleşik bir yardım sistemi karmaşık formüller girme işini daha kolay yapar. Microsoft Excel dokümanları için desteği bulunan araçla hazırlanan belgeler XLSX veya PDF formatında kaydedilebiliyor.
  • Base veritabanı yönetimi için kullanılan araç sayesinde tablo, form, sorgu ve raporlar oluşturup düzenleyebilirsiniz.  MySQL, Adabas D, MS Access ve PostgreSQL gibi çok kullanıcılı veritabanı yazılımlar için desteği bulunan Base, sihirbazları yardımıyla esnek bir yapı sunuyor.
  • Math standart yazılı rakamlar sisteminde bilimsel denklemleri çabucak hazırlayıp gösterebileceğiniz basit bir denklem düzenleyicidir.En karmaşık hesaplamalar doğru gösterildiğinde anlaşılabilir .Libre Office PDF dosya oluşturucusu ile yapılandırılmış geliyor.
LibreOffice BENZER İÇERİKLER
LibreOffice YAPILAN YORUMLAR