World of Tanks

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Takımınız ile müthiş tank savaşlarına katılın. Bu oyunda tankınızın en önemli mürettebatı sizsiniz. Stratejik zekanız ile oyunda kontrol sizin elinizde olsun.

World of Tanks takım ile oynanan çok oyunculu çevrimiçi aksiyon/savaş oyunudur. Kendinizi dünyanın dört bir yanındaki diğer tanklarla beraber II. Dünya Savaşı’nın destansı savaşlarının içinde bulacaksınız. Oyunda Amerika, Almanya, Fransa, Çin, İngiltere ve Sovyetler Birliği olmak üzere toplam 260’dan fazla zırhlı araç vardır; bu araçlar gerçeğine tamamen uygun olarak detaylandırılmıştır.

Gelişmiş bir araç yükseltme ve geliştirme sistemi, oyun içinde size istediğiniz araçları ve silahları deneme şansı verir. İster düşmanlarınızı hızlı ve manevrası iyi olan hafif tanklar ile, ister her ortama uygun orta tanklar ile, ister rakiplerin zırhlarını delmek için büyük ağır tankları ya da uzun menzilli havan topları olan bir tank ile keskin nişancı olun; her tankın kendine has avantajı vardır ve usta biri tarafından kullanıldığı zaman son derece etkili olabilir.

Bu oyunda takım oyunu çok önemlidir. Sadece kişisel tecrübeniz ve becerileriniz yetmez. Takım olarak taktikler ile düşman bölgesini istila etmek veya tüm düşman araçlarını yok etmek gerekmektedir. Bu sayede daha fazla araç geliştirmek için deneyim ve para elde edebilirsiniz. Unutmayın önemli olan düşman araçlarını yok etmek değil, önemli olan en iyi biçimde oynayıp düşmana gerek taktiksel gerek fiziksel olarak en iyi hasarı verebilmektir.

World of Tanks BENZER İÇERİKLER
World of Tanks YAPILAN YORUMLAR