Counter-Strike: Global Offensive Counter-Strike: Global Offensive (Mac OS) Ücretsiz
Detay
Galeri
CS:GO, Valve tarafından yapılmış dünyanın en köklü oyunlarından olan Counter Strike'ın online ve gelişmiş grafiklere sahip oyunudur
1 oy / 5 puan

Yazar :@volkan

Oyunlar Aksiyon

Diğer Seçenekler Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:1,486 İndirilme:20 Dil:

Counter-Strike: Global Offensive Valve tarafından geliştirilen ve Counter Strike dünyasının sadece bilgisayarlarda değil oyun konsollarında da oynanmasını sağlayan bu versiyonunu online olarak oynayabiliyoruz.

Muhtemelen hepimizin gerek internet kafede gerek evimizdeki bilgisayarlarımızda saatlerimizi harcadığımız Counter Strike serisinin 1.5 ve 1.6 versiyonunu biliyoruz. Daha önce CS 1.6 yeniden yazılarak CS Source sürümü olarak meydana çıkmıştı, fakat her ne kadar grafik ve gerçeklik açısından iyi olsa da online deneyimi konusunda hala yetersiz kalıyordu. Durum böyle olunca Valve bu konuya el attı ve CS Source oyununun gerçekliği ile online dünyayı kusursuz birleştirerek efsaneler adını yazdıracak bir oyuna imza attı.

Oyunu açtığımızda bizi, yüzümüze küçük bir tebessüm getirecek klasik CS 1.6 menüsü gibi bir menü karşılıyor. Hızlı Maç bölümünden hemen oyuna başlayabiliyoruz. Bu sürümde bizi 3 mod bekliyor. Bunlardan 2'si bildiğimiz rehin kurtarma ve bomba çözme. Fakat bu oyunda yeni olan Arsenal modu ise daha çok profesyonel oyunculara hitap ediyor. Rakibi vurdukça silahımızın seviyesi alt silahlara kadar düşüyor. Buda oyuna biraz daha heyecan ve aksiyon katıyor. Acemi oyuncular burada biraz sıkıntı yaşayabilir.

Grafikler ise epey gerçekçi durumda. Kapıların parçalanması, ölen oyuncuların uzuvlarının sarkması ve suda yüzmeleri, etraftaki eşyaların darbelere göre devrilmesi ve uçması gibi bir çok gerçeklik mevcut.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • MacOS X 10.7 (Lion) veya üstü
  • Intel Core Duo İşlemci (2GHz veya daha iyisi)
  • 2GB Ram
  • 15GB boş alan
  • ATI Radeon HD 2400 / NVidia 8600M veya daha iyisi

Steam İndir

Oyunu online oynayabilmek için bilgisayarınızda steam yüklü olmalıdır. Yukarıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir