SurfEasy VPN SurfEasy VPN (Mac OS) Ücretsiz
SurfEasy, WiFi hotspot koruması, engelli web sitelerine ve içeriklere erişme, hacker’lara karşı güvenlik, anonim olarak webde gezinme imkanı sunuyor.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

İnternet Ağ Güvenliği ve VPN

Diğer Seçenekler Üretici:SurfEasy Inc Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:2,622 İndirilme:24 Dil:İngilizce
MAC için indir
Mac OS
44,74 MB

Hakkında Bilgi:

  • SurfEasy VPN, Windows PC kullanıcılarına önerilen ücretsiz VPN programlarının başında geliyor. Engelli, yasaklanan sitelere sitelere giriş için ve hacker’lara karşı güvenliği sağlamak, herkese açık WiFi noktalarında koruma sağlamak, webde anonim olarak gezmek için gerekli olan VPN programıdır.
  • 5 cihaza kadar sınırsız kullanımı olması, birçok bölgeye erişim, kayıt tutmama, etkileyici müşteri desteği gibi harika özellikleri bulunan SurfEasy VPN programı, birçok platformları (Windows, Mac, iOS, Android) destekliyor. 
  • Opera VPN kullanıcıysanız sınırsız veri kullanım hakkına sahipsiniz. Diğer VPN programları gibi internet trafiğinizi şifreleyerek gizliliğinizi koruyor. İnternette hem güvenle geziniyor, hem de erişime kapatılan sitelere giriş yapabiliyor.
  • Türkiye’de  hizmet vermeyen servisleri kullanabiliyor, YouTube gibi bilinçli olarak yavaşlatılan video izleme sitelerinde internet bağlantınızın izin verdiği son hızda geziniyorsunuz.
Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir