PureVPN

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

PureVPN programı, bilgisayarında kullanmak üzere VPN programları arayanların deneyebilecekleri ücretsiz çözümler arasında yer alıyor.

En iyi proxy servisleri, kullanımı kolay, güvenilir ve güvenli olanlardır. PureVPN, bunların hepsini sağlayan, tarama deneyiminizi daha basit ve daha güvenli hale getiren ekstra lüks özellikler sunan az sayıdaki proxy servisinden biridir. PureVPN‘in kurulumunu gerçekleştirmek çocuk oyuncağı.

Tek yapmanız gereken kurulum sayfasına gidin ve sahip olduğunuz platformu seçin. Sonrasında kurulum kılavuzunu takip edin.Hem evimizdeki internet ağlarında hem de herhangi bir diğer mekandaki şifresiz internet bağlantılarında, başkalarının ağa sızarak kişisel iletişimimizi görebileceklerini dikkate alırsak, 256 bit şifrelemeli PureVPN’i kullanmak biraz daha mantıklı hale geliyor.

Zira VPN üzerinden iletilen verilerin başkaları tarafından çözülmesi neredeyse imkansız hale geliyor ve bilgisayarınıza kurulmuş olan casus yazılımlar dahi internet paketlerinin içeriğini göremiyorlar.

Programın bir diğer avantajı ise tabii ki engelli web sitelerine veya Türkiye’ye hizmet vermeyen web sitelerine giriş imkanı sağlaması. Böylece Netflix gibi ülkemizden kullanılamayan web servislerine giriş yapabilir ve istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

PureVPN BENZER İÇERİKLER
PureVPN YAPILAN YORUMLAR