PureVPN PureVPN (Mac OS) Ücretsiz
PureVPN programı, bilgisayarında ve telefonlarınız da kullanmak üzere VPN programları arayanların deneyebilecekleri ücretsiz çözümler arasında yer alıyor.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

İnternet Ağ Güvenliği ve VPN

Diğer Seçenekler Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:509 İndirilme:21 Dil:

En iyi proxy servisleri, kullanımı kolay, güvenilir ve güvenli olanlardır. PureVPN, bunların hepsini sağlayan, tarama deneyiminizi daha basit ve daha güvenli hale getiren ekstra lüks özellikler sunan az sayıdaki proxy servisinden biridir. PureVPN‘in kurulumunu gerçekleştirmek çocuk oyuncağı.

Tek yapmanız gereken kurulum sayfasına gidin ve sahip olduğunuz platformu seçin. Sonrasında kurulum kılavuzunu takip edin.Hem evimizdeki internet ağlarında hem de herhangi bir diğer mekandaki şifresiz internet bağlantılarında, başkalarının ağa sızarak kişisel iletişimimizi görebileceklerini dikkate alırsak, 256 bit şifrelemeli PureVPN'i kullanmak biraz daha mantıklı hale geliyor.

Programın bir diğer avantajı ise tabii ki engelli web sitelerine veya Türkiye'ye hizmet vermeyen web sitelerine giriş imkanı sağlaması. Böylece Netflix gibi ülkemizden kullanılamayan web servislerine giriş yapabilir ve istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir