Minecraft – Pocket Edition V1 2020 Full İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Minecraft indir, minecraft pocket edition v1 indir, minecraft hileli versiyon indir, minecraft hileleri, minecraft apk, minecraft paralı apk

Minecraft pocket edition v1 indir, hayatta kalma, açık dünya ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını MOJANG stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından biridir. Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten adam ile bulunduğunuz geniş oyun alanı içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, kendi yaşam alanınızı kurmak ve yeni yerler keşfetmektir. Minecraft Pocket Edition v1.16.200.53 BETA olarak sunulmuştur, yeni ve daha ayrıntılı ses ayarları eklenmiş olup onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Tehlikeli yaratıklar, köylüler ve hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 24.99TL’dir, 3.700.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

UYARI : oyunu en yeni özelliklerle oynamak için, yeni dünya meydana getirirken ya da eski dünyanızı düzenlerken yan menüdeki oluştur butonun altındaki oyun kısmından aşağıya inin ve “Use Experimental Gameplay” yani “Deneysel Oyun Kullan” seçeneğini aktif edin.

KURULUMU


Minecraft Pocket Edition v1.16.200.53 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.

Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 sürümünde eklenen Command Block kullanabilmek için yazışma kısmına “/give @p command_block 64” yazınız, blok envantere gelecektir.

Harita kurarken can’t be opened hatası alıyorsanız, oyunun ayarlar kısmında profil sekmesine gelin (Settings / Profile) “File Storage Location” bölümünü External olarak seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun düzelecektir.

UYARI : oyun açılışta kapanıyorsa games/com.Mojang/minecraftpe/ klasörü içindekileri silip oyunu tekrar açın büyük ihtimalle problemsiz çalışacaktır.

UYARI : minecraftWorlds klasörünü sakın silmeyin aksi takdirde tüm oluşturduğunuz Minecraft evrenleri kaybolur.

Minecraft – Pocket Edition V1 2020 Full İndir YAPILAN YORUMLAR