Bil ve Fethet

Bil ve Fethet

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Bil ve Fethet, düşmanlarınız ile savaşarak onların topraklarını alabileceğiniz bir strateji savaş oyunudur. Bil ve Fethet oyununun indirilmesi, oynayışı ve hileleri hakkında bütün detaylar internet sitemizde!

Bil ve Fethet oyunun ilk bölümünde oyuna giren kişiler arasında bir toprak paylaşımı yapılmaktadır. Bu toprak paylaşımı yapıldıktan sonra oyun ekranına sorular gelmektedir. Sorulara ilk cevap veren kişi eğer doğru bildi ise oyunun toprak kazanma kısmında avantaj elde ediyor. Yani Bil ve Fethet oyununda bilmek kadar hızlı düşünmekte gerekmektedir. Bu yüzden küçük yaşlardaki çocuklara hızlı düşünme becerisi kattığından ebeveynler de destekleyebilir. Oyunun en son kısmında sürekli sorulara cevap veriyor ve diğerlerinin topraklarını ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Oyunun sona ermesi için bütün toprak parçalarını kazanmak gerekmektedir.

Bil ve Fethet oyununda kupa sistemi olması nedeni ile oyuncular arası hırs faktörü de devreye girmektedir. Küçük yaşlarda çocuklarınıza bu avantajları kazandırmak gelecekte hırslı ve güçlü bireyler olmasına yardımcı olacaktır.

Bil ve Fethet İndir
Bil ve Fethet İndir

Bil ve Fethet İndir

Bil ve Fethet İndir, oyunu android telefonunuza indirebilir ve diğerlerinin topraklarını işgal etmeye başlayabilirsiniz. Şimdi internet sitemiz üzerinden Bil ve Fethet İndir ve ücretsiz oyna!

Bil ve Fethet İndir ve uzun süreli bilgi yarışması serüvenine sende katıl! Özellikle günümüzde bu tarz oyunların çocuk gelişimi için önerilmesi çok iyi. Aynı zamanda sadece çocuklar değil ebeveynler de genel kültür bilgilerini artırmak amacıyla bu tarz bilgi oyunlarını oynamaktadır. Yarışma programlarına çıkmak isteyenler özellikle yarışma programına gitmeden önce bu tarzda oyunları iyice oynayıp bilgilerini artırmaktadır. Sizlerde Bil ve Fethet oyununu oynayarak genel kültür bilgilerinizi arttırırken kupa sayınızı da arttırabilirsiniz.

Oyunu internet sitemiz üzerinden direkt olarak indirebilir ve bilgilerinize bilgi katmaya başlayabilirsiniz. İçerik doğrudan sizi google play store sitesine yönlendirmektedir. Crack vs. uğraşmadan doğrudan orjinal indirebilirsiniz.

Bil ve Fethet Oyununu İndir
Bil ve Fethet Oyununu İndir

Bil ve Fethet Oyna

Bil ve Fethet oyna ve genel kültür bilgilerini arttır! Bilginizi artıracak ve aynı zamanda sizin hırslı birisi olmanızı sağlayacak bir oyun ile karşınızdayız.

Bil ve Fethet oyna oyunu tamamen Türk yapımı ve bir bilgi savaşı oyunudur. Oyunda ne kadar bilgiye sahipseniz ve ne kadar hızlı iseniz o kadar kupa kazanıyorsunuz. Oyunda gelen sorulara cevap vererek toprak fethetme hakkı kazanıyorsunuz ve teker teker toprakları almaya başlıyorsunuz. Oyunun sona ermesi için bütün toprakları almanız gerekiyor. Bil ve Fethet oyunu bilgi birikiminizi artıracak bir strateji oyunudur. Oyunun kupa listesi düzenli olarak sıfırlanmakta ve zaman zaman birincilere ödül verilmektedir. Oyunda kesinlikle para yatır ve her zaman kazan mantığı yoktur. Tamamıyla bilginize ve hızınıza bağlı bir oyundur.

İnternet sitemiz üzerinden Bil ve Fethet oyununu indirebilir oyun heyecanını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Oyunun yapımı Türkçe fakat diğer dillerde de kullanımı mevcuttur. Soruların tam olarak anlaşılması açısından Türkçe dili ile oynamanızı öneririm.

Bil ve Fethet YAPILAN YORUMLAR

  • Sinem kotal
    3 yıl önce

    Çok sevdiğim bir oyun.Bilgimi sinayabildigim oyunlardan en iyisi.Sitede bulduğum için çok mutlu oldum.