Winamp İndir

Winamp İndir – Winamp 2021 Ücretsiz İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Winamp indir ve eski müzik zevklerini eski uygulama ile tad. Uygulamanın ücretsiz full versiyonunu indirmek için yazıya tıklamanız yeterlidir.

Winamp indir Time Warner şirketi ile birlikte piyasaya çıktıktan kısa süre sonra AOL tarafından satın alınmıştır. Nullsoft şirketi bağlı olan uygulama bir çoklu ortam oynatıcısı olarak piyasaya sürülmüştür. Eski bilgisayarların müzik dinleme konusunda vazgeçilmezi olan programlar arasında yer almaktadır. Kullanıcıların isteğine göre dış görünümü belirlenen program hepimizin gençliğinde oldukça fazla kullandığımız programlar arasındadır. Klasik müzik editörleri arasından yer kaplamayan ve kolay bir şekilde düzenlenen Wİnamp programı oldukça fazla tercih edilmektedir. Kolay kurulumu sayesinde dosyaları bilgisayarınıza indirin ve kurulumu gerçekleştirin. Kurulumu sırasında karşılaştığınız sıkıntılar için yorumlara bildiri bırakmanız yeterlidir.

Winamp 2021 ücretsiz indir makalesi içerisinde yer alan yazı Winamp hakkında bilgi vermek amacı ile yazılmıştır. Bu yazıda Winamp kurulumu dahil birçok aradığınız özelliği bulmanız mümkündür.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: VLC Media Player

Winamp Türkçe İndir 

Winamp Türkçe İndir
Winamp Türkçe İndir

Birden indir internet sitesi üzerinden eskiyi yaşatan efsanevi müzik oynatıcısı programları arasından Winamp Türkçe indir.

Kolay kurulumunun yanı sıra birçok farklı özelliği ve sadeliği uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır. Kullanıcı odaklı çalışan uygulamada müzikleri sürüklemeniz veya otomatik Winamp ile aç yapmanız yeterlidir. Uygulamanın en güncel versiyonu olmasına karşın uygulamanın şu an için yeni güncel versiyonu gelmemektedir. Bunun başlıca sebebi uygulamanın artık o kadar fazla kullanılmamasından kaynaklanmaktadır. Uygulama üreticileri artık yeni güncellemeler yapmıyor. Fakat internet sitemiz üzerinden son güncel versiyon ile birlikte Winamp indir şeklinde aratmanız yeterli olacaktır. 

Winamp Türkçe indir seçeneği içerisinde başka dil paketleri de bulunmaktadır. Fakat ilk kurduğunuz sürüm kesinlikle Türkçe olacaktır. Dilerseniz ayarlar kısmından Winamp destekleyici diğer dilleri de kullanmanız mümkün.

Birden indir internet sitesi üzerindeki medya oynatıcıları kategorisi içerisinden dilediğiniz başka bir oynatıcıyı da seçmeniz mümkün. Bilgisayarınızın işletim sistemine göre yukarıdaki menü içerisinden seçiniz.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Spotify

Eski Winamp İndir 

Eski Winamp İndir
Eski Winamp İndir

Birçok kullanıcı eskiye olan saygısından ötürü eski Winamp indir şeklinde bu yazıyı aratmaktadır.

Birdenindir internet sitesi üzerinden Winamp indir seçeneği en beğenilen Winamp sürümü ile karşımıza çıkmaktadır. Sorunsuz çalışan program oldukça az dosya boyutu içermektedir. Bu sayede kolay bir şekilde kurun ve bilgisayarınızın RAM inden tüketmeden kolay bir şekilde kullanın. Winamp’ın en çok tercih edilmesinin nedenleri arasında RAM tüketimi de oldukça bilinmektedir. RAM yormamasından ötürü özellikle müzik esnasında oyun oynayan kişiler tarafından da oldukça sevilmektedir.

Eski Winamp indir birçok özelliği ile birlikte sizlere maziyi yaşatmak için birden indir internet sitesinde hazır. Aramalara ve isteklere önem veren yapımız ile istediğiniz dosyaları kısa süre içerisinde sitemize eklemekteyiz. İstediğiniz farklı bir içerik olması ve bulunmaması durumunda bizlere mesaj atarak internet sitemize eklenmesini isteyiniz. Sizler için dosyaların virüssüz, güvenli şeklini araştırıyor ve tarıyoruz.

Winamp İndir – Winamp 2021 Ücretsiz İndir YAPILAN YORUMLAR

  • Ercüment Yenice
    3 yıl önce

    Çalışan bir Winamp bulmak şahane oldu. Bu programın yerini hiçbir şey tutmadı.

  • Serkan
    3 yıl önce

    Güzel bir uygulama Winamp müzik dinlemek için gerçekden en çok sevdiğim uygulama