Google Chrome Google Chrome (Android) Ücretsiz
Popüler ve hızlı bir tarayıcı olan Google Chrome sizler için daha hızlı bir sonuç verir.
0 oy / 0 puan

Yazar :@volkan

İnternet Web Tarayıcıları

Diğer Seçenekler Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:756 İndirilme:88 Dil:

Diğer internet tarayıcılarına kıyasla daha hızlı bir sonuç verir ve bu özelliği ile diğer tarayıcılardan bir adım öndedir ve en popüler internet tarayıcısıdır.

Yer imleri, senkronizasyon seçenekleri, gizlilik modu, eklenti gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Tasarımı oldukça sade ve kullanımı da bir o kadar basittir. Tek yapmanız gereken indirmek ve kurmaktır kurulumuda kullanımı gibi çok basittir.

Yine tarayıcı üzerinde yer alan otomatik tamamlama özelliğinin de hayatınızı bir hayli kolaylaştıracağını söylemekte fayda var.

İnternet üzerinde gezerken arkasında herhangi bir iz bırakmak istemeyen kullanıcıları da düşünen Chrome, sahip olduğu "Gizlilik Modu" sayesinde kullanıcılarına internet üzerinde anonim bir şekilde sörf yapma imkanı sunar.

Sürekli olarak geliştirilerek daha hızlı ve güvenli hale gelen Google Chrome güncelleme seçeneklerini de kullanıcılarına otomatik olarak sunmaktadır. Herhangi yeni bir güncelleme gelmesi durumunda sizi otomatik olarak uyaran tarayıcı, sürekli olarak en stabil çalışan sürüme geçiş yapmanızı kolaylaştırır.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir