Facebook Lite

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Facebook Lite fazla alan kaplamadan hızlı bir şekilde yüklenir. Fotoğrafları daha hızlı yükleyin ve arkadaşlarınızın güncellemelerini görün.

Facebook Lite uygulaması da bir çok chat uygulaması gibi kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Düşük özelliklere ve düşük internet hızına sahip cihazlar için geliştirilen Facebook Lite büyüme hızı ile kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Google Play’de yayınlanan Facebook Lite, şimdilik sadece düşük donanıma ve düşük internet hızına sahip olan Bangladeş, Nepal, Nijerya, Güney Afrika, Sudan, Sri Lanka, Vietnam ve Zimbabwe için kullanıma sunuldu.

Özellikle bu ülkelerin önümüzdeki yıllarda akıllı cihaz kullanımın artacağı ön görülen ülkeler olması dikkat çekiyor.Son derece az veri kullanımı ile dikkat çeken Facebook Lite, tek seferde gezilebilecek Facebook akışını 1 MB’a indirebiliyor.

Böylece şarj, veri tüketimi ve depolama alanı konusunda son derece tasarruf sağlanmış oluyor. Facebook uygulamasının çok şarj tüketmesinden şikayetçi olan kullanıcılar da Facebook Lite’ı tercih ediyor.

Facebook hakkında:

• Arkadaşlarınıza mesaj gönderin ve grup konuşmaları yapın

• Arkadaşlarınız gönderilerinizi beğendiğinde veya yorum yaptığında bildirimler alın

• Arkadaşlarınızın neler yapmakta olduğunu görün

• Güncellemeler ve fotoğraflar paylaşın

Facebook Lite YAPILAN YORUMLAR