Camfrog Video Chat Camfrog Video Chat (Android) 6.6.6.6 Ücretsiz
Camfrog ile görüntülü sohbet odalarına bağlanıp Webcam kullanarak görüntülü chat yapabilmektesiniz.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

İletişim Sohbet ve Chat

Diğer Seçenekler Üretici:Camshare Inc Sürüm:6.6.6.6 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:600 İndirilme:18 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça
Android için indir
Android

Hakkında Bilgi:

  • Canlı webcam chat odalarına katılın veya kendi odanızı ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz .Camfrog'u uygulamasını hemen indirip ve multi-kullanıcı video konferanslarına hemen katılabilirsiniz.
  • Hızlı görüntü aktarımı ve süper ses kalitesi ve yüksek kaliteli video pencereleri ile en iyi görüntülü mesajlaşmayı sağlayabilirsiniz.
  • Camfrog'u güvenlik duvarları, routerlar ve wireless ağlarda çalıştırabilir ve Canlı webcam kullanıcısı fotoğraf klasörü ile yeni insanlarla çok daha kolay bir şekilde tanışabilirsiniz.
  • Multimedya eklentileri ve yanlış mesajlaşma eklentileri ile daha zengin bir chat ortamı oluşturun ve kişisel durum ayarlama ile arkadaşlarınıza durumunuz hakkında bilgi verin.
  • Çift monitör desteği, yatay ve dikey webcam organizasyon desteği ile en esnek görüntülü özellikleri vardır.Kişi listenizdeki favori odalarınızı kaydedebilir , tek bir tıklama ile kişileri ekleyebilirsiniz.
Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir