CCleaner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

CCleaner PC’nizi temizlemede için bir numaradır. Gizliliğinizi korur ve bilgisayarınızı daha hızlı, daha güvenli hale getirir!

CCleaner bir sistem optimizasyon ve güvenlik aracıdır. İE, Edge, Chrome, Firefox gibi tarayıcıların kalıntılarını, kayıt defterindeki hatalı kısımları ve daha fazlasını tek tık ile temizleyebilirsiniz. 

Daha Hızlı Bilgisayar

Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? Zamanla kullanılmayan dosyalar ve ayarlar sabit diski doldurarak bilgisayarınızı yavaşlatır. CCleaner bu dosyaları temizler ve anında daha hızlı hale getirir.

Daha Güvenli Sörf

Web siteleri, bilgisayarınızdaki çerezlerle davranışınızı izler. CCleaner, tarama geçmişinizi ve çerezlerinizi silerek İnternet’te gezinirken yaptığınız tüm sörflerin gizli kalmasını sağlar.

Daha Az Hata & Çökmeler

Zamanla, kayıt defteriniz çökmelere yol açan hatalar ve bozuk ayarlarla dolabilir. CCleaner’in kayıt defteri temizleyicisi, bilgisayarınızı daha kararlı hale getirmek için sorunları temizler.

Daha Hızlı Açılma

Bilgisayarınızı başlattığınızda, birçok program sessizce arka planda çalışır. CCleaner, gereksiz programları devre dışı bırakmanızı sağlayarak daha rahat ve hızlı çalışmanıza veya oyun oynamanıza yardımcı olur.

CCleaner YAPILAN YORUMLAR