Signal İndir

Signal İndir (Android İçin)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Signal İndir

Signal indir, açık kaynak kodlu bir mesajlaşma uygulamasıdır. Aynı zamanda Signal içeriğinde gönderdiğiniz mesajlar şifrelidir ve kimse tarafından görülemez. Uygulamanın mesajlara erişimi de yoktur.

Signal Messenger LLC ve Signal Vakfı tarafından geliştirilen Signal uygulamasını internet sitemiz üzerinden Signal indir şeklinde aratarak ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulama içerisinde normal metin mesajlaşmasının yanı sıra sesli mesajlaşma, resim veya video gönderme ve dosya gönderme seçenekleri mevcuttur. Ayrıca uygulama içerisinde diğer mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi grup açabilir ve grup içerisinde mesajlaşma ya da paylaşım yapabilirsiniz. Uygulamanın linansı için ise istemci: GNU GPL s3 ve sunucu için ise: AGPL s3 olduğu belirtilmiştir.

Hemen internet sitemiz üzerinden Signal indir şeklinde aratarak Signal uygulamasını indirebilir ve mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Signal İndir
Signal İndir

Signal İndir Hakkında

Signal indir uygulaması ilk olarak 29 Temmuz 2014 yılında açık kaynaklı kodları paylaşılarak yayımlanmıştır. Yayınlandığı günden bu yana büyük gelişme gösteren Signal uygulaması son zamanda 2,3 milyon indirildi.

Whatsapp’ın son adımından sonra signal uygulamasının indirilmesi %4300 oranında artış gösterdi. İnternet sitemiz üzerinden Signal indir yazarak sizde signal uygulamasını hemen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Kullanım arayüzü olarak Whatsapp’a benzerlik gösteriyor. Fakat değişik olan birçok kısmı da mevcut. Örneğin resim kategorileri ekranı wp’deki gibi değil. Bu aslında değişiklik katıyor ve çok zor bir kullanımı olmadığından kısa sürede alışıyorsunuz.

Signal uygulaması yapılırken Java, C, JavaScript, Objective-C ve Swift dillerinden yararlanılmıştır. Diğer paylaşılan konuşma uygulamalarına göre kaynak kodlarının açık olması ve gönderilen mesajların şifrelenmiş olması uygulamayı güvenilir kılmaktadır.

Signal İndir
Signal İndir

Signal İndir Anahtar Kelimeleri

Signal indir, signal uygulaması indir, signal android indir, signal ios için indir, signal ios indir, signal pc için indir, signal açıklama, signal ne kadar indirildi, signal kimler kullanıyor, signal uygulaması mesajlaşmaları takip ediyor mu?, güvenilir mesajlaşma uygulaması, signal uygulamasını indir

Birden indir blog sayfası 1 haftadır hizmete açılmıştır. Blog sayfasını ziyaret ederek güncel haberlere bakabilir, kripto para hakkında bilgi alabilirsin. İçerik havuzu çok kısa bir süre sonra daha da geliştirilecektir.

Signal İndir (Android İçin) YAPILAN YORUMLAR