Spotify Music

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

En Güncel Şarkılar İçin Spoify Müzik Uygulaması

Spotify, milyonlarca yerli ve yabancıyı şarkıyı herhangi bir cihazınızla (iOS, Android, PC) yasal olarak dinlemenizi, indirmenizi, benzer yeni şarkı ve şarkıcıları keşfetmenizi sağlayan bir müzik platformudur. Premium özellikleriyle ilk 48 saati ücretsiz olan servisi tüm özellikleriyle kullanmak isterseniz ücretli abone olmalısınız.

Spotify üç çeşit abonelik hizmeti verir;Spotify Free: Reklam destekli olarak bilgisayarınızdan ya da laptop’unuzdan ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz.Spotify Unlimited: (Spotify Sınırsınız) üyeliğinde bilgisayarınızdan ya da laptop’unuzdan dinlediğiniz şarkılarınızı işitsel ve görsel reklamlar olmadan dinleyebilirsiniz.

Spotify Premium: Milyonlarca yerli ve yabancı şarkıyı tüm cihazlarınızda (PC, iOS, Android telefon ve tablet) çevrimiçi veya çevrimdışı olarak reklamsız dinleyebilme.Her yerde dinleSpotify, bilgisayarında, cep telefonunda, tabletinde ve ev eğlence sisteminde çalışır.Çevrimdışıyken bile en sevdiğin şarkıları indirebilirsin.

Ara ve keşfetSevdiğin müziği seç veya bırak Spotify seni şaşırtsın. Ne istediğini biliyorsan yalnızca ara ve çal düğmesine bas. Ya da arkadaşlarının, sanatçıların ve ünlülerin koleksiyonlarına göz atarak yeni müzikler bul.Koleksiyonunu oluşturKendi çalma listelerinden kişisel bir koleksiyon oluşturmak çok kolay. Ya da gerçekten sevdiğin bir çalma listesi bulursan bunu koleksiyonuna ekleyebilirsin.

Çok yakında her mod ve her durum için uygun müziğin olacak.Takip et ve paylaşMüzik insanları bir araya getirir. Bu yüzden Spotify bu kadar sosyal. Spotify’da, Facebook’ta, Twitter’da, blogunda ve e-postan yoluyla müzik paylaş. Beğendiğin diğer kişileri de takip edebilirsin. Onlar harika bir müzik bulduğunda sen de bulmuş olursun.RadyoArkana yaslan ve Spotify radyosunu keyifle dinle.

Sevdiğin şarkıyla başla, daha sonra bırak Spotify sana art arda harika parçalar göndersin. Ne dinleyeceğini bilmiyorsan veya yeni bir şeyler dinleme modundaysan bu harika.

Spotify Music YAPILAN YORUMLAR