PicsArt Photo Studio: Kolaj Yapıcı ve Editör PicsArt Photo Studio: Kolaj Yapıcı ve Editör (Android) Ücretsiz
PicsArt, müthiş resimler oluşturmanızı ve resimleri düzenlemenize yardımcı olan bir uygulamadır.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Resim ve Grafik Fotoğrafçılık

Diğer Seçenekler Üretici:PicsArt Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:3,557 İndirilme:15 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça
Android için indir
Android

Hakkında Bilgi:

Binlerce inanılmaz özelliğe sahip olan PicsArt kesme, kırpma, esnetme, klonlama, metin ekleme ve eğrileri ayarlama gibi araçlar içerir. Tüm araçların, ince ayarlar yapmak ve fotoğrafınızın sadece bir kısmında seçici olarak uygulamak için bir fırça modu vardır. PicsArt, resimlerinize metin eklemek ve mimler oluşturmak için birçok font sunar.

PicsArt'ın Kesme Aracı, herkesin kullanabileceği özel çıkartmalar oluşturup paylaşmanızı sağlar. PicsArt Draw, özelleştirilebilir fırçalar, katmanlar ve profesyonel çizim araçları içerir. İlaveten, PicsArt Kamera, canlı efektlerle fotoğraf çekmenizi ve çıkartma oluşturmanızı sağlar ve ayarlanabilir şeffaflığa sahip katmanlar kullanarak çift pozlama oluşturmanızı sağlar. 

PicsArt'ta herhangi bir düzenlemeye açık resmi alabilir, kendi istediğiniz gibi düzenleyebilir ve sonra tekrar PicsArt'ta paylaşabilirsiniz. PicsArt'ın Remiks Sohbeti, arkadaşlarınız ve sohbet grubunuzla düzenlemek ve harika resimler oluşturmak için yeni bir yoldur.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir