Maximum Mobil

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

İş Bankası Maximum Mobil uygulaması, kredi kartı işlemleri, sinema bileti alma, fatura ödeme ve daha fazla özelliği tek bir yerde sunuyor.

Hakkında Bilgi:

Kredi kartı yönetiminden faturalarınızı ödemeye, tüm sektörlerdeki fırsat ve indirimleri takip etmekten Cinemaximum sinema bileti satın almaya birçok işlemi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Mağaza ve e-ticaret sitelerinde yapılan alışverişler için temassız ve QR kod ile ödeme gibi yeni teknolojileri de kullanıma sunan Maximum Mobil uygulamasını açtığınızda Fırsatlar, Ödemeler ve Kartlarım olmak üzere üç sekme karşınıza çıkıyor.

  • Fırsatlar menüsü altında alışveriş yapmayı sevenler için fırsat ve indirimlerin yanı sıra vizyon filmleri gösteriliyor.
  • Ödemeler menüsü altından Maximum Mobil ile anlaşmalı kurumların faturalarını ödeyebiliyor ve kartınız yanınızda olmasa dahi mağaza veya e-ticaret sitelerinden alışveriş yapabiliyorsunuz.
  • Kartlarım menüsünden İş Bankası kartlarınızla ilgili birçok işlemi (puan bilgilerini kontrol etme, borç ödeme, şifre değiştirme gibi) bankaya gitmeden/müşteri hizmetlerini aramadan kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabiliyorsunuz.
Maximum Mobil YAPILAN YORUMLAR