Netflix Netflix (Android) Ücretsiz
Detay
Galeri
Netflix, en sevdiğiniz cihazınızda dizi, film ve programları izlemek için gereken en iyi uygulamalardan birisidir.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Uygulamalar Eğlence

Diğer Seçenekler Üretici:Netflix, Inc. Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:531 İndirilme:27 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça
Android için indir
Android

Netflix benzer servislerin aksine uygulama üzerinden çalışıyor. Bu uygulama çok geniş cihaz yelpazesine sahip.Televizyon, mobil cihaz ve bilgisayar üzerinden izlemenize olanak sunuyor.Aslında film kiralama da denebilir, Amerika'da bu disk olarak da sürüyor ancak biz internet boyutuyla daha çok ilgileniyoruz.

Kuzey Amerika'nın tamamında Avustralya, Yeni Zellanda, Güney Amerika ülkeleri ve Avrupa ülkelerinden Danimarka, İrlanda, Hollanda, İsveç, Norveç, Fransa, Finlandiya, İsviçre, Avustralya, Belçika, Almanya, Lüksemburg ve İngiltere'ye hizmet veren internet üzerinden çalışan bir medya içerik sağlayıcı olarak biliniyor.

Kişisel bilgisayarlar, akıllı televizyonlar ve telefonlar, tabletler, oyun konsolları gibi internet bağlantısı olan hemen her cihazdan ulaşılabiliyor. Netflix, sizin film zevkinize göre filmleri karşınıza çıkarıyor. Netflix'de  aile,animsyon,korku.korku,yerli ve yabancı film olmak üzere birçok çeşit filme olanak sağlayan güzel bir uygulamadır.


Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir