Gmail

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Devamlı olarak Gmail hesabınızın açık durmasını istemiyor ancak e-postalar geldiğinde de kaçırmamak istiyorsanız göz atmanız gerekenlerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

Gmail programı, telefonunuzdan Gmail hesabınıza gelen e-postalar hakkında bilgiler edinebilmenizi sağlayan ücretsiz bir program olarak karşımıza çıkıyor ve bu işi layığıyla yerine getiriyor diyebilirim. Devamlı olarak Gmail hesabınızın açık durmasını istemiyor ancak e-postalar geldiğinde de kaçırmamak istiyorsanız göz atmanız gerekenlerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

Programın çok kolay kullanılır bir arayüzü olduğu için Gmail hesabınızı eklemek ve bir an önce aktifleştirmek zor olmayacaktır. Hesabınız aktif hale geldikten sonra program her yeni e-posta aldığınızda sizi bilgilendirecektir ve direkt olarak buradan hesabınızı açmak mümkün. Sistem görev çubuğunda hazır olarak bekleyen ve buradan çalışan program, diğer programlarınızı kullanırken de herhangi bir rahatsızlık vermiyor ve sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanarak performans sorunlarına engel oluyor.

Yeni e-postalar geldiğinde isterseniz sesli uyarılar da alabilir, e-postalarınızın hangi aralıklarla kontrol edileceğini de seçebilirsiniz. Okuduğunuz veya okumadığınız mailleri görmek de mümkün olduğu için istatistikleri gözlemek de mümkün hale geliyor.

Temiz bir kurulumla gelen Gmail , herhangi bir şekilde virüs ya da toolbar kurma gibi davranışlarda da bulunmuyor.

Gmail YAPILAN YORUMLAR