Photomath Photomath (Android) Ücretsiz
PhotoMath uygulaması cihazlarınızdan üzerinden tüm matematik denklemlerini çözebilmenizi sağlayan yardımcı bir uygulamadır.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Okul ve Eğitim Uygulamaları Ders Araçları

Diğer Seçenekler Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:708 İndirilme:17 Dil:

Photomath Hakkında Bilgi:

Photomath uygulaması, uzun bir süre bekleyişten sonra artık karşınızda. Photomath uygulaması sayesinde matematik denklemlerini daha hızlı ve akıcı bir şekilde çözebileceksiniz. Ders kitaplarında yer alan matematik denklemlerini kameranızla çekmenizin ardından bu problemlerin cevaplarını anında sunabilen uygulama sayesinde hem çocukların hem de velilerin işi daha kolay bir hale gelecektir.

Kısa bir süreliğine el yazısı denklemler kabul edilmiyor fakat kitaplarda yer alan matbu harfleri okumakta herhangi bir sorun bulunmuyor.

Desteklenen matematik işlemleri:
  • Aritmetik
  • Kesirler
  • Ondalık sayılar
  • Lineer denklemler
  • Logaritmalar

İlk başta bu denklem türleri biraz kısıtlayıcı gibi görünse bile uygulamanın üreticisi devamlı olarak yeniliklerin geleceğini bildirmekte.

Photomath'ın tek özelliği denklem sonuçlarını hesaplayıp size vermesi değil buna ek olarak size denklemlerin çözümlerini adım adım size göstermesidir.Bu sayede denklemin nasıl çözüleceğini de size göstermiş oluyor.


Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Benzerler

Sorun Bildirin

Bildir