DynEd DynEd (Android) 330.018.006.012 Ücretsiz
DynEd en iyi ve okullar tarafından tercih edilmiş ingilizce eğitim uygulamasıdır.İngilizce öğrenmenizi kolaylaştıracak bir uygulamadır.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Okul ve Eğitim Uygulamaları Ders Araçları

Diğer Seçenekler Üretici:DynEd International Sürüm:330.018.006.012 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:3,823 İndirilme:19 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça
Android için indir
Android

DynEd, her yaştan mobil cihaz sahibi kişilerin kullanabileceği şekilde tasarlanan bir İngilizce öğrenme uygulaması. Sahip olduğu 9 milyondan fazla öğrenci ve farklı yöntemler ile Dünya genelinde oldukça popüler olan DynEd sayesinde, daha önce görmediğiniz yöntemler ile İngilizce öğrenmenin keyifini yaşayacaksınız.

Beynimizin dil öğrenirken hassas olduğu noktalar araştırılarak buna göre ne etkili yöntemleri keşdefen ve bu yöntemlerin doğruluğunu kanıtlayan DynEd, sizlere okuma ve yazmadan önce dinleme ve konuşma alanında ders veriyor.

Kullanım ve eğitim konularında hassas bir uygulama olan DynEd'ı ilk yüklediğinizde verilen eğitim sayesinde hiç bir zorluk yaşamıyorsunuz. Daha sonra ise kullanmaya alışıyorsunuz. Görseller, testler ve bir çok farklı yöntem ile sürekli İngilizce'nizi geliştirmenize yardımcı olacak olan uygulamayı ücretsiz olarak indirerek yararlanabilirsiniz.

İOS dışında Android versiyonu da bulunan uygulamayı kullanarak beğenmeniz durumunda arkadaşlarınıza da mutlaka önermelisiniz. En etkili dil öğrenme tekniklerini içerisinde bulunduran ve sizlere sunan uygulama, yaptığınız çalışmalardan sonra analizler gerçekleştirerek ilerleyişinizi hesaplayarak size önerilerde bulunuyor. Bu sayede İngilizce'nizi geliştirme sürecinize daha fazla katkı sağlıyor. 

Eğer iPhone yada iPad'iniz varsa ve mobil cihazınız üzerinden İngilizce öğrenmek yada İngilizce'nizi geliştirmek istiyorsanız DynEd'ı kesinlikle yüklemenizi öneriyorum.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Benzerler

Sorun Bildirin

Bildir