EBA İNDİR – EBA İNDİR APK **2021

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

EBA indir, Eğitim bilişim ağının kısaltmasıdır. EBA öğrenim gören öğrencilere ders takiplerini kolaylaştırmak adına online canlı ders ve EBA TV olmak üzere 2 farklı platform sunmaktadır.

Öğrenciler belirli seviye düzeylerine göre ve var olan sınıf ayrımlarına göre en doğru ders anlatımlarını bulabilirler. Bu bilgileri bulmaları adına android telefonlarınızdan eba.gov.tr da sunulanlara kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu kaynaklarda pratik yapmak adına test çözebilir, öğretmen ders video kayıtlarını izleyebilir, ve dersleriniz koordineli olarak takip edebilirsiniz. Var olan bu platformla bilgiler avcunuzun içinde imişcesine sizi bilgilere karşı güncel tutuyor.

Pandemi ile beraber hayatımıza giren uzaktan eğitimde sıkça kullanılan EBA, ebeveynler,öğretmenler tarafından da yoğun ilgi ile kullanıldı.EBA nın getirmiş olduğu yenilikler sayesinde öğrenciler ve öğretmenler tek bir uygulama da ders takiplerinde bulunabilirler.Uygulamaya erişim sağlamak için veliler ya da öğrenciler E-devletten giriş olanağı mevcuttur.

EBA İndir APK

EBA, öğrencilerin sınıf ayrımlarına göre ve de kendilerini rahat edebilecekleri düzeylere göre e-içerik bulabilecekleri bir platformdur.EBA ya erişimi bir çok yoldan sağlayabilirsiniz bunlar hem bilgisayar hem telefon hem de tablet olmak üzere sıralanabilir.Uygulamayı Google Play’den veya APK olarak indirerek,Milli Eğitim Bakanlığına bağlı EBA ya erişim sağlanabilir ve uygulama kullanılabilir. Şimdi var olan dersleriniz neler olduğunu,canlı ders yayınlarını,ders saatlerini öğrenmek ve daha nice bilgiler için EBA yı indirin.EBA da haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine  Android uygulamasında erişebilir, dilediğiniz telefona indirerek kullanabilirsiniz.EBA her geçen sene dönemin koşul ve şartlarına ve de hedeflerine  göre kendini yenilemekte ve güncel kalmaktadır.

EBA Şifre Alma – EBA Şifresi Nasıl Alınır?

Türkiye’de alınan pandemi koşullarının getirisi olan uzaktan eğitimde ebeveynler, öğretmenlerin en çok kullandığı platformlardan biridir EBA.Erişim sağlamak için kişiler öncelikle bir hesap oluşturmalıdırlar. Hesabı oluşturmak için bir kaç bilgi gereklidir bunlar da T.C. kimlik numarası, Öğrenci numarası, Nüfus cüzdanı seri/no gibi.  Öğrenciler ya ebeveynlerinin aldıkları EBA  şifresiyle ya da e-okul bilgileri ile beraber üyelik oluşturabilirler.Ekstra olarak velilere e-devlet bilgileri ile giriş yapabilme seçeneği sunulmaktadır.EBA ya üye oldunuz fakat sonradan şifrenizi unuttunuz, şimdi ne olacak? 

sorusuna yanıt verilmelidir. Hesabınızı oluştururken gireceğiniz telefon bilgileriniz ya ad e- posta adresiniz ile beraber tekrardan bir şifre alma imkanına sahipsiniz. Giriş ekranı üzerinde tıklayacağınız şifremi unuttum butonu size bir kod yollayacaktır bu kodu kullanarak yeni şifre belirleyebilirsiniz. Eba nın sizlere sağladığı bu imkanlar dahilinde şifre almak veya değiştirmekte bu kadar basit bir işlemdir.Son olarak belirtelim ki EBA tek kullanımlık şifre nasıl alınır? Üye kaydı yaparken girdikleri e posta ya da telefon numaraları üzerinde şifre alımı kolaylıkla sağlanıyor. Peki, EBA giriş nasıl yapılır? / EBA’ya nasıl giriş yapılır?

EBA İNDİR – EBA İNDİR APK **2021 YAPILAN YORUMLAR