Unified Remote Unified Remote (Android) Ücretsiz
Unified Remote, mobil cihazlarınız üzerinden bilgisayarlarını kontrol etmek için bağlantı oluşturabileceğiniz bir uygulamadır.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Araçlar Çeşitli Araçlar

Diğer Seçenekler Üretici:Unified Intents Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:3,802 İndirilme:17 Dil:İngilizce
Android için indir
Android

Hakkında Bilgi:

Unified Remote uygulaması ile bağlantı oluşturabilir ve mobil cihazlarınızdaki uygulama ile bu bağlantıya giriş yapabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlayan Unified Remote uygulaması üzerinden bilgisayarlarınıza bağlanmak için bilgisayarlarınıza Unified Remote Server programını kurmalı ve bağlantı oluşturmalısınız.

Unified Remote Server ile yeni bağlantı oluşturabilir ve mobil cihazınızdaki uygulama ile oluşturduğunuz bağlantıya giriş yapabilirsiniz.Ayrıca Unified Remote Server uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kullanımı kolay olan uygulama ile bağlantı oluşturmalı ve daha sonra mobil cihazınızdan oluşturduğunuz bağlantıya bağlanmanız gerekiyor. Mobil cihazınız ve bilgisayarınız aynı ağ üzerinde olması gerekiyor. 


Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir