Hesabım uygulamasıyla size özel tekliflere bir tıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olduğu anda destek alabilir ve çağrı merkezini aramanıza gerek kalmadan birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

Turkcell Hesabım

Turkcell Hesabım Turkcell Hesabım (Android) 8.6 Ücretsiz
Hesabım uygulamasıyla size özel tekliflere bir tıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olduğu anda destek alabilir ve çağrı merkezini aramanıza gerek kalmadan birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz.
0 oy / 0 puan

Yazar :@yasemin

Araçlar Çeşitli Araçlar

Diğer Seçenekler Üretici:Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş Sürüm:8.6 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:258 İndirilme:40 Dil:TürkçeİngilizceAlmanca
Android için indir
Android
Web

Peki Neler Yapabilirsiniz?

  • Güncel ve geçmiş fatura tutarlarınızı öğrenebilir, detaylarınızı inceleyebilir ve dilerseniz faturanızla ilgili canlı yardım hizmeti alabilirsiniz.
  • Kolayca faturanızı ödeyebilirsiniz.
  • Paket kalan kullanımlarınızı kontrol edebilir, kullanımlarınıza göre paket değişikliği yapabilir, ek paket satın alabilirsiniz. TL durumunuzu inceleyebilir, kullanım detaylarınıza ulaşabilirsiniz.
  • Kendi hattınıza veya bir başka kişinin hattına kredi kartı ile TL yükleyebilir, paket satın alabilirsiniz.
  • Ayarlar menüsünden ise PUK kodunuzu öğrenebilir, yurt dışı arama/ yurt dışında kullanım ayarlarınızı yapabilir, yönlendirme, numara engelleme, data hattınız için şifre alma gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sarı Kutu puan bilginize ve geçmiş işlemlerinize ulaşabilir, Sarı Kutu hediyelerinden seçiminizi yapabilirsiniz.
  • Turkcell & Superonline kullanıcısı iseniz Hesap Ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir ödeyebilir ve paket satın alabilirsiniz.
  • Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek için Hesabım’a e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizle kayıt olabilir, sonrasında hesap ekleme yapabilirsiniz.
Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir