lifebox

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Lifebox, fotoğraf, video, dosyalarınız için depolama uygulamasıdır.

Hakkında Bilgi:

Turkcell abonesi olarak aylık 5GB internet, 50GB saklama alanına sahip olduğunuz bulut depolama hizmeti ile fotoğraf, video ve diğer dosyalarınızı harici bir alanda tuttuğunuzda “hafıza dolu” uyarısıyla karşılaşmıyorsunuz.

Turkcell’li olarak faydalanabileceğiniz bulut depolama uygulaması Lifebox, telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları otomatik olarak cihazınızdan bulut alana göndermekle kalmıyor; dilediğiniz cihazdan indirme yapmadan dosyalarınızı görüntülemenizi sağlıyor. iCloud saklama alanı kullanıyorsanız dosyalarınızı bir başka cihazda görebilmeniz için öncelikle kısa bir indirme işlemi olduğunu biliyorsunuzdur.

Lifebox, bu adımı atlıyor.Dosyalara hızlı erişim için kategorize etme, videolardan albüm oluşturma, dosyaları kolaylıkla yazdırma seçenekleri sunan Turkcell Lifebox uygulamasında ücretsiz 1GB depolama alanı veriliyor ve 50GB, 500GB ve 2.5TB alan seçenekleri mevcut. Ancak ücretsiz 4.5G Hediye Lifebox kampanyasına katılırsanız aylık 5GB internet ve 50GB saklama alanı hediye ediliyor.

lifebox YAPILAN YORUMLAR