MSPY Casus Yazılım Programı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

MSPY Ebeveyn Kontrolü İçin En Üst Düzey Casus Yazılım Programı

MSPY NEDIR?

MSpy, çocukların kısa mesajları, aramaları, mevcut GPS konumlarını, Snapchat, WhatsApp ve daha fazlasını izlemelerini sağlayan akıllı telefonlar için lider bir ebeveyn kontrolü uygulamasıdır.

Bu telefon takipçisi, beklediğiniz tüm özelliklere sahiptir. Aynı zamanda kullanımı da çok kolaydır.

MSpy, var olan en iyi ebeveyn kontrol uygulamalarından biridir. Dünya genelinde 1 Milyon`dan fazla kullanıcıya yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır.

MSpy dünya çapında mevcut en iyi ebeveyn kontrol uygulaması olmaya çok yakındır; bu özellikle ebeveynlerin çocuklarının çevrim içi etkinliklerini izlemeleri ve çevrim içi tacizin kurbanı olmadan önce onları kontrol etmeleri için tasarlanmıştır.

MSpy Cep Telefonun Takipçisi ile geliştirilmiş potansiyel telefon ve konum izlemesidir.

Dijital teknolojinin geliştirilmesiyle elde edilen tüm avantajlarla birlikte dünyamız hala tehlikelerle doludur. Bir de bazı tehditler hala açıktır, diğerleri internetin enginliğinde gizlenmiştir. Siber zorbalıktan çevrim içi yırtıcılara kadar herkes özellikle de reşit olmayan çocuklar bir hedef olabilir. Tam da bu yüzden, çocuklarımızın ve işletmelerimizin güvenliğini sağlayabilen dünya standartlarında bir telefon takipçisi cihazına ihtiyacımız var! MSpy izleme yazılımının yardımıyla başka birinin mobil cihazını veya bilgisayarı izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı!


GPS izleme, metin ve arama günlükleri, web sitesi engelleme ve anahtar kelime uyarıları da dahil olmak üzere sayısız yararlı özelliklerle donatılmış olan MSpy cep telefonu izleme yazılımı hem küçük çocukları çevrim içi tehlikelerden, hem de işletme sahiplerini kurumsal bilgi ve varlık sızıntısından korumayı amaçlamaktadır.


MSpy cep telefonun takipçisi herhangi bir aile için akıllı bir çözümdür!

Her şey rağmen çocuklarımızın boş zamanlarının çoğunu sanal bir dünyada harcadıkları bir sır değildir. Gerçek şu ki, çocuğunuzun İnternet erişim süresini sınırlasanız bile bugün neredeyse herkesin bir akıllı telefon, bir tablet veya Internet bağlantısı olan başka bir aygıtı sahip olduğu için İnternet’e girmek için hala birçok fırsat bulunmaktadır. Bu nedenle, ne kadar dikkatli ve özenli olursanız olun hedef cihazda akıllı bir cep telefonu izleyicisi kurana kadar çocuğunuzun çevrim içi tam olarak ne yaptığını veya hangi kişilerle iletişim kurduğunu bilmek imkansızdır. Aslında, cinsel tercihlerden, siber zorbalıktan, uygunsuz bir yetişkin içeriğine değişen çok sayıda çevrim içi tehlikeden çocukları korumanın güvenli bir yoludur. Sonuçta bunlardan herhangi biri masum çocuğunuza ciddi zararlar verebilir!

Daha fazlası, güvenilir bir cep telefonun takipçisi çocukları sadece çevrim içi değil, aynı zamanda çevrimdışı olarak da koruyabilir. Çocuğunuzun bulunduğu yeri anında ayrıntılı bir harita üzerinde görebilme ve belirli bir süre boyunca yol geçmişlerini kontrol edebilme özelliği sayesinde, her an nerede bulunduğunun farkında olacaksınız. Elemanlar, özellikle de sık sık yolda olan kişiler için aynı şey geçerlidir. Bir işletme sahibi olarak mesai saatlerini nasıl harcadığını bilme hakkına sahipsiniz!

MSpy cep telefonun takipçisi yasal mı?

Reşit olmayan çocuklarınızı ve kendi işinizi korumak için kasti amaçla kullanmanız durumunda MSpy telefon izleyici % 100 yasaldır:


Reşit olmayan çocuklar: Bir ebeveyn veya yasal bir koruyucu olarak telefon izleme yazılımını, MSpy`in eksiksiz bir gizli modda çalıştığı bilgisi olmadan bile çocuğunuzun mobil cihazına yükleyebilirsiniz. Sonuçta, gerçekleşen herhangi bir etkinliği veya iletişimi izleyebilmeniz için o cihaz veya ağ için ödeme yaparsınız.

Elemanlar: Bildiğiniz gibi iş yerindeki gözetim, ofisiniz, ister kurumsal arabalara, isterse de şirkete ait cihazlar olsun, kesinlikle yasaldır. Bu nedenle, elemanlar tarafından kullanılan bilgisayarlara ve telefonlara takılı izleme yazılımı da yasaldır. Ayrıca güçlü bir cep telefonun takipçisi ile kolayca veri ve varlık sızıntısını önleyebilirsiniz, zaten gereken bir şeydir. Bununla birlikte, çalışanlarınızın kişisel cihazlarını izlemek istiyorsanız önceden bu konuda bilgilendirilmeleri gerektiğini lütfen unutmayın.

Ayrıca, hedef cihazının sahibi sizin niyetinizin farkında olması durumunda bir cep telefonun izleyicisini de kullanılabilir. Bu nedenle, birçok aile, birbirlerini çevrim içi korumak veya sevdiklerin konumlarını izlemek için cep telefonun izleme yazılımını kullanıyor.


MSpy, hem PC hem de telefonun izleme yazılımını huzurunuz için sunar!

Online dünya her yaştan insana tuzak ve pusuya düşürürken mSpy bunlardan herhangi birinden güvenilir bir koruma önermektedir. İzleme yazılımımız tüm popüler mobil cihazlar ve bilgisayarlarla uyumludur:


Android akıllı telefonlar ve tabletler;

Tüm iOS sürümleri ve cihazları;

Ayrıca, herkes için geçerli 7 günlük ücretsiz deneme yardımıyla mSpy telefonun izleme yazılımını denemek için risksiz bir şans sunuyoruz.


Neden biz?

Etkileyici izleme özelliklerinin listesi haricinde birçok dilde 24 saat hizmet veren bir müşteri destek hizmetini sunuyoruz. Bu nedenle, ürünle ilgili sorularınız, bilgi talepleriniz veya destekle ilgili sorunlarınız varsa, dost ekibimizle iletişim kurmaktan çekinmeyin:


Ücretsiz numara;

Canlı sohbet servisi;

E-posta;

Yardım Desteği.

Aynı zamanda müşterilerimize 24 saat hizmet veren özel bir teknik destek hizmeti mAssistance sunuyoruz. Hedef Android cihazına root kurmak veya çocuğunuzun iPhone`una jailbreak işlemi yapmak istiyorsanız tüm zorlukların üstesinden gelmenize ve daha da uzaktan yapmanızı yardımcı oluruz! MSpy PC`yi veya cep telefonu izleme yazılım paketini satın aldığınızda arkanızda duran yenilikçi ve dinamik bir şirketin ek bonusu olarak elde ettiğiniz anlamına gelir.


O yüzden, diğer izleme uygulamaları özelliklerinde veya desteğinde sınırlı olmakla birlikte, çok fonksiyonlu mSpy telefonun izlemesi, kullanıcılarına ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayabilir. Aslında bugün birinin çevrim içi etkinliğini ve konumunu izlemek için kullanılan en etkili yazılımdır. Bu nedenle, reşit olmayanların çevrim içi güvenliği veya işletmeniz için bilgi sızıntısı sorununa akıllı bir çözüm arıyorsanız mSpy doğru seçimdir. Sonuçta, amacımız müşterilerimize ailevi ve kurumsal ihtiyaçlara göre en son teknoloji izleme çözümlerini sunmak ve istenen sonucu uygun fiyata getirmektedir.

MSPY Casus Yazılım Programı YAPILAN YORUMLAR