Windows 10 Fall Creators Update Windows 10 Fall Creators Update (Windows) 1709 Ücretsiz
Windows 10 Fall Creators Update yenilikler, yeni özellikler ve güvenlik yetenekleri içerir.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Araçlar Yamalar ve Güncellemeler

Üretici:Microsoft Sürüm:1709 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:2,089 İndirilme:66 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
İndir
Windows
6,24 MB

Windows 10'un yeni köklü güncellemesi 'Creators Update' ile birlikte artık Windows 10 kullanıcıları için dahili olarak 'gece ışığı' özelliği sunuluyor. Bu özellik sayesinde ekran göz yormayacak şekilde ayarlanabiliyor ve karanlıkta ekrana bakmak kolaylaşıyor.

Aynı zamanda popüler Paint programının yeni versiyonu Paint 3D'yi de beraberinde getiren güncelleme Microsoft'un Edge tarayıcısına da yeni özellikler ekliyor. Güncelleme daha birçok yeni özellik ve güvenlik iyileştirmelerini de içeriyor.

Eğer siz de Windows 10 kullanıcısıysanız Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik menüsüne giderek güncellemeleri denetleyebilir ve Creators Update'i kurabilirsiniz.

Bu arada belirtmemiz gereken önemli bir nokta ise güncellemeyi kurmak normal Windows'u kurmaya kıyasla bile uzun sürebiliyor. Bu nedenle güncellemeyi kurarken zamanınızı iyi planlamanızda yarar var.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir