Football Manager 2018 Football Manager 2018 (Windows) Ücretsiz
50 ülke, 2500 futbol kulübü, 600.000'in üzerinde oyuncu ve personel seçenekleri ile geniş bir içerik yelpazesine sahip bu oyun sizin menajerliğinizi bekliyor.
1 oy / 4 puan

Yazar :@volkan

Oyunlar Spor

Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:4,594 İndirilme:155 Dil:

Sizde bu takımlardan herhangi birinin başında olmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Hangi oyuncu ile sözleşme imzaladığınız, sattığınız, bütçenizi nasıl yönettiğinize kadar uzanan, takımınızla alakalı bir çok kararı siz veriyorsunuz. Zekice taktiklerinizi oluşturup, rakiplerinizi alt edeceksiniz. Takımınızı başarıya taşımak artık sizin elinizde. Oyuncularınızı futbolun nasıl oynanması gerektiğiyle ilgili vizyonunuz doğrultusunda eğitebilirsiniz. Her kararınız takımınızı etkilediği kadar ligi de etkileyen bir sonuç doğuracak.

Adınızı oyundaki futbol tarihine yazabilir, efsaneler arasına girebilirsiniz. İyi bir iş çıkardığınız takdirde oyundaki gazete manşetlerine adınızı yazdırıp sosyal medyadaki trendlere damganızı vurabilirsiniz. 

Saha içinde olduğu kadar saha dışında da sürükleyici futbol dünyasının serüvenlerine sahip olabileceğiniz benzersiz oyun anlayışı ile çeşitli seçeneklerle nasıl bir menajer olmak istediğinize karar vermek sizin elinizde.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Windows Vista (SP2), 7 (SP1), 8/8.1, 10
  • 2.2 GHz AMD Athlon veya Intel Pentium 4 işlemci
  • 2 GB RAM
  • 256 MB video belleğe sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0
  • 7 GB boş depolama alanı
Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir