WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger (Windows) 0.2.8691 Ücretsiz
Dünyaca ünlü sohbet uygulaması uygulama olan WatsApp Messenger şimdi ücretsiz olarak windows versiyonu ile karşınızda.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

İletişim Sohbet ve Chat

Diğer Seçenekler Üretici:WhatsApp Inc. Sürüm:0.2.8691 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:2,028 İndirilme:172 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10
İndir
Windows
124,99 MB
WhatsApp Web

WhatsApp çok popüler olan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Resim, video, ses hatta konumunuzu bile paylaşabilirsiniz. Ayrıca sesli ve görüntülü konuşma desteği olan WhatsApp internetin olduğu her yerde dakikalarınızı harcamadan bolca sohbet etmenizi sağlayacak.

Eğer birden çok kişi ile aynı anda sohbet etmek isterseniz WhatsApp bunu da düşünmüş. Bir grup kurarak ve arkadaşlarınızı davet ederek hemen sohbetinizi başlatın.

Ayrıca WhatsApp internet tarayıcısan çalışabilmek için Chrome uyumlu bir web uygulama geliştirdi. Bu uygulamayı kullanmak için WhatsApp Messenger mobil uygulamanızda WhatsApp Web uygulamasının aktif halde olması gerekmektir.

Bilgisayar ekranında bulunan QR kodunu mobilden  okutarak WhatsApp Web i kolaylıka kullanabilirsiniz.

Daha önceden yayınlanan WhatsApp Web sürümü mantığıyla çalışan WhatsApp masaüstü sürümünü kullanabilmeniz için telefonunuz üzerinde uygulamanın açık olması ve bilgisayarınız ile mobil cihazınızı eşleştirmeniz gerekiyor.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir