Slack | Birden indir
Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Slack

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Slack, Android ve iOS platformlarında uygulamaları çıkmış olan ve şimdide Windows versiyonu geliştirilen bir takım içi iletişim programı.

Takım içi mesajlaşma, dosya gönderme, video yada resim gönderme gibi işlemleri yapabilmenize olanak sağlayan Slack, farklı gruplar oluşturarak iş yerinizdeki iletişiminizi kolaylaştırıyor. Özellikle aynı iş üzerinde çalışan kişilerin birbirleri ile çakışan hamleler yapmaması için oldukça yararlı olan Slack, dilediğiniz kadar kullanıcı sayısı ve dilediğiniz kadar mesajlaşma grubu oluşturmanıza imkan veriyor. Tamamen ücretsiz olan programın farklı platformlardan kullanarak dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde takım arkadaşlarınız ile iletişime geçmenizi sağlaması en iyi özellikleri arasında yer alıyor.

Sadece Windows masaüstünde kullanabileceğiniz Slack Beta, en kısa süre içerisinde ufak hatalar giderilerek normal sürümüne geçiş yapacak diye tahmin ediyorum. Daha önce web üzerinden tanıma fırsatı bulduğum Slack’in, bir diğer güzel özelliklerinden bir tanesi ise özel mesajlar gönderebilme ve hatta özel mesajlaşma grupları oluşturabilme.

Farklı iş grupları için farklı mesajlaşma kanalları oluşturarak kullanıldığında, iş verimi ciddi boyutlarda arttırabilecek olan Slack, hem aynı iş üzerinde çalışan kişilerin daha efektif çalışmasını hem de ofis içi iletişimlerin daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Grup halinde yapılan mesajlaşmalarda etiketler ekleyerek, bu etiketler üzerinden konuşmalarınızı filtreleyebiliyorsunuz. Böylece önemli hususları belirli etiketler altında yazarak, daha sonra erişmek istediğinizde kolayca erişebiliyorsunuz.

Slack BENZER İÇERİKLER
Slack YAPILAN YORUMLAR