Skype Skype (Windows) Ücretsiz
Sesli ve görüntülü seçenekleri ile dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızla sınırsız ve ücretsiz olarak konuşun.
2 oy / 5 puan

Yazar :Bilinmiyor

İletişim Sohbet ve Chat

Diğer Seçenekler Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:4,894 İndirilme:381 Dil:

Skype birkaç dakika içerisinde dünyanın herhangi bir yeriyle telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan basit ve ücretsiz bir yazılımdır. Skype, sizleri Kaza’yla tanıştıran kişiler tarafından yenilikçi P2P teknolojisi kullanılarak, sizi diğer Skype kullanıcılarıyla buluşturmak için yaratılmıştır. Çok yüksek telefon faturaları ödemekten sıkıldıysanız, Skype tam size göre bir programdır.

Skype’ı yüklemek kolay ve hızlıdır. Sadece indirin ve kayıt olun. Bir kaç dakika içinde kulaklığınızı takıp arkadaşlarınızı arayabilirsiniz.

Skype mükemmel bir ses kalitesine ve noktadan noktaya yüksek korumalı şifreleme sistemine sahiptir. Hepsinden önemlisi, Skype’ı kullanmak için firewall ya da router ayarları yapmanız gerekmemektedir.

Diğer Skype kullanıcılarıyla sınırsız ve ücretsiz dünya çapında telefon görüşmesi yapma ,üstün ses kalitesi, sabit telefonunuzdan daha kaliteli her tür firewall, NAT ve router’larla çalışır, herhangi bir konfigürasyon gerektirmez. Online olan Skype arkaşlarınızı gösteren arkadaş listesi ,kullanımı son derece kolay ,telefon görüşmeleriniz noktadan noktaya şifrelenir.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir