Temp File Cleaner Temp File Cleaner (Windows) 4.5.0 Ücretsiz
Temp File Cleaner, bilgisayarınız üzerinde hızlı bir şekilde tarama yaparak geçici dosyaları kaldıran başarılı bir programdır.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Araçlar Sistem Araçları

Üretici:addpcs, LLC Sürüm:4.5.0 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:1,230 İndirilme:28 Dil:İngilizceAlmanca İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
İndir
Windows
2,01 MB

Temp File Cleaner, bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silerek, sabit disk alanınızdan tasarruf etmeniz için tasarlanmış başarılı ve ücretsiz bir yazılımdır.

Tek bir amaç için tasarlanmış olan Temp File Cleaner kullanışlı bir arayüze ve kolay bir kullanıma sahiptir. Kaldırılacak olan tüm gereksiz dosya gruplarını özelliklerine göre gruplandırarak işinizi kolaylaştırır.

Kullandığınız tüm tarayıcılar için farklı farklı temizleme seçenekleri mevcuttur. Böylelikle istediğiniz tarayıcıya ait geçmiş bilgilerini ve gereksiz dosyaları istediğiniz gibi silebilirsiniz. Sonuç olarak Temp File Cleaner hızlı ve kullanıcı dostu bir şekilde geçici dosyalarınızı temizleyen ve alternatif olarak kullanabileceğiniz başarılı bir uygulamadır.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir