DAEMON Tools Lite, popüler sıkıştırılmış disk imaj dosyalarını,okuyabilen kaliteli bir sanal sürücü programıdır.

DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite DAEMON Tools Lite (Windows) 10.5.1 Ücretsiz
DAEMON Tools Lite, popüler sıkıştırılmış disk imaj dosyalarını,okuyabilen kaliteli bir sanal sürücü programıdır.
1 oy / 5 puan

Yazar :@selenay

Araçlar Sistem Araçları

Üretici: Disc Soft Ltd. Sürüm:10.5.1 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:988 İndirilme:390 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
İndir
Windows
678,39 KB

Bilgisayarların hayatında sanal disk diye bir şey vardır. Disk Image dosyalarınızı kullanarak, sanki optik sürücünüzde takılı bir DVD veya CD’nin içindeymiş gibi, sanal disk üreten bu yazılımlar, oyuncuların  vazgeçilmezidir. sürekli optik sürücüye disk takmaktan şikayetçi olanlar için biçilmiş olan Daemon Tools ve türevi yazılımlar sayesinde, Disk Image dosyasına çevirdiğiniz orijinal oyununuzu, sanal disk üzerinden çalıştırabilirsiniz. Yani  CD veya DVD çıkarıp takma derdinden kurtulmuş oluyorsunuz. Kolayca kurulan Daemon Tools’u kullanmak da bir o kadar basit.

Türkçe dil desteği de bulunan yazılımın ekranın sağ alt köşesinde bıraktığı icon’u sağ tuşla takip ederek, “Sanal CD/DVD Aygıtı” sekmesine gelip, oradan da “Bir Çoklu Ortam Takılı Değil” ve sonrasında ise “Kalıp Dosyası Yerleştir”e tıklamanız yeterli olur. Açılan pencerede, kullanacağınız sanal disk dosyasını seçerek, bilgisayarınızda gerçekte olmayan bir disk sürücü elde edebilirsiniz.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir