DAEMON Tools Lite DAEMON Tools Lite (Windows) Ücretsiz
DAEMON Tools Lite, popüler sıkıştırılmış disk imaj dosyalarını,okuyabilen kaliteli bir sanal sürücü programıdır.
2 oy / 5 puan

Yazar :Bilinmiyor

Araçlar Sistem Araçları

Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:3,479 İndirilme:1,065 Dil:

Hakkında Bilgi:

  • Bilgisayarların hayatında sanal disk diye bir şey vardır. Disk Image dosyalarınızı kullanarak, sanki optik sürücünüz de takılı bir DVD veya CD’ nin içindeymiş gibi, sanal disk üreten bu yazılımlar, oyuncuların  vazgeçilmezidir.
  • Sürekli optik sürücüye disk takmaktan şikayetçi olanlar için biçilmiş olan Daemon Tools ve türevi yazılımlar sayesinde, Disk Image dosyasına çevirdiğiniz orijinal oyununuzu, sanal disk üzerinden çalıştırabilirsiniz.
  • Yani  CD veya DVD çıkarıp takma derdinden kurtulmuş oluyorsunuz. DAEMON Tools Lite, popüler sıkıştırılmış disk imaj dosyalarını (*.mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue, *.flac/*.cue, *.nrg, *.isz  vs.) okuyabilen kaliteli bir sanal sürücü programıdır. 
  • Türkçe dil desteği de bulunan yazılımın ekranın sağ alt köşesinde bıraktığı icon’u sağ tuşla takip ederek, “Sanal CD/DVD Aygıtı” sekmesine gelip, oradan da “Bir Çoklu Ortam Takılı Değil” ve sonrasında ise “Kalıp Dosyası Yerleştir”e tıklamanız yeterli olur.
Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir