CS 1.6 İndir

CS 1.6 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

CS 1.6 İndir ve eskiden yaşadığımız o heyecanı yaşamaya devam et. Dünyada ve ülkemiz için oldukça sevilen Half Life heyecanını yaşa!

Counter Strike 1.6 İndir ve eskiden arkadaşlarımızla internet cafe içerisinde oynadığımız o heyecanı sunucularda oyna. Oyunun eskiden oldukça geniş bir oyuncu kitlesi vardı. Özellikle sunucular vs. bakımından doluluk oranları aşırı yüksek seviyelerdedir. Sonrasında yeni oyunların çıkması ve grafiklerin yetersiz kalması ile birlikte sadece nadiren oynanan oyunlar arasında yer almaya başladı. Fakat buna rağmen oyunu hala oynamaya devam eden belirli bir kitle bulunmaktadır. Eğer sizlerde bu kitle arasında yer alıyorsanız Birdenindir internet sitesi üzerinden oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunda yer alan sunucular ile yerni farklı oyuncu tipleri, yeni haritalar, farklı birçok konu ve lokasyonlar gibi özellikler yer almaktadır.

Birçok oyuncu arasında hala popüler olarak oynanmaya devam eden CS 1.6 İndir oyunu ile birlikte heyecanı doruklara taşıyabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde internet sitemizden indirebilir ve basit kurulumu yapabilirsiniz.

CS 1.6 Nasıl Oynanır?

CS 1.6 Nasıl Oynanır?
CS 1.6 Nasıl Oynanır?

Counter Strike oynayabilmeniz için, CS 1.6 İndir butonundan dosyayı indirmeniz gerekmektedir. 

Günümüzde en popüler oyunlar arasında açık ara FPS oyunları yer almaktadır. Bu FPS oyunlarının arasında en popüler olan CS 1.6 özellikle oyunculara sunduğu online ve offline modlar ile oyuncuları oyunda tutan bir sisteme sahiptir. Online oyunlarda sisteminizin iyi olmasının yanı sıra internet sağlayıcınızın iyi olması gerekmektedir. FPS oyunlarda ping sayısının düşük olması oyunun tepkimesinin daha hızlı olması anlamına gelir.

Counter Strike 1.6 İndir ve oyun kaliteni artır. Oyunun daha iyi bir şekilde çalışabilmesi için bilgisayarınızda yer alan sürücülere kurabilirsiniz. Oyun içerisinde iki birlik takım bulunmaktadır Teröristler ve Anti-teröristler dilediğinizi seçip oyuna başlayabilirsiniz. Açacağınız sunucular ile arkadaşlarınız yada başka kişiler ile online bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Sunucu açma işlemlerini bir sonraki başlıkta daha detaylı bir şekilde anlattık.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Valorant İndir

CS 1.6 Sunucu Nasıl Açılır?

CS 1.6 Sunucu Nasıl Açılır?
Sunucu Nasıl Açılır?

CS 1.6 İndir ve arkadaşlarımız ile oyunu oynayabiliriz. Fakat oyunda arkadaşlarla birlikte oynamamız için belirli şartlar bulunmaktadır.

Counter Strike 1.6 oyununu arkadaşlarınız ile oynamak istiyorsanız ya aynı internette (LAN) üzerinden ya da sunucu üzerinden oynamanız gerekmektedir. Bundan dolayı eğer aynı internet üzerinde değilseniz belirli bir sunucuya girmelisiniz. Ortak sunucu IP’si belirleyerek başkalarının sunucusunda oyun oynayabileceğiniz gibi kendi sunucunuzu da oluşturabilirsiniz. Bunu yapmanın 2 yolu mevcuttur. İlk olarak bilindik sitelerden paket satın alarak onların kurmasını ve sizlere admin paneli iletmesini sağlayabilirsiniz. Veya kendiniz kurmak istiyorsanız bilgisayarınızın açık olduğu her an açık bir sunucu yapabilirsiniz. CS 1.6 sunucu nasıl açılır?

  • Öncelikle kurulum dosyası bulmanız gerekmektedir. Kurulum dosyasını bulduktan sonra indirmeniz gerekir.
  • İndirdiğiniz dosyaları C:Program Files/Valve dosyası içerisine kurun.
  • Amxmodx kurulum ve yükleme işlemleri için kurulum dosyasını indirin.
  • Amxmodx’te dosya ayarlamalarını yapın.
  • Masaüstünde oluşan Dedicated Server ile ayarları düzenleyin.

İşlemlerin ardından CS 1.6 sunucunuz açılacaktır.

CS 1.6 İndir YAPILAN YORUMLAR