ASTRONEER

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Uçsuz bucaksız dünyaları keşfetmek ve dilediğin gibi yeniden şekillendirmek ister misin? Astroneer oyunu uzay çağında geçen , uzayın derinliklerinde zengin olabileceğin ve yaşam alanı kurabileceğin yaşamını riske attığın bir macera oyunudur.

Uzak dünyaları keşif etmek ve dilediğin gibi yeniden şekillendirmek hayali ile yaşıyorsan eğer bu oyun tam olarak sana göre. Galaksiler arası keşif çağında geçen, astronot olarak hayatını riske atarak nadir keşiflere imza atmak ve evrenin gizemlerini araştırabileceğin bir oyun var karşında şu an. 
Maceraperest bir şekilde oyuncular ile birlikte çalışarak yeraltı ve yerüstünde üs kurabilir ve geliştirebilirsin. Kurmuş olduğun üs çevresinde araştırmalar yaparak bulacağın elementler ve parçalar sayesinde teknolojini geliştirebilir ve uçsuz güneş sistemini keşif edebilirsin. Oyununda başarılı olmanın anahtarları yaratıcılık, hayal gücü ve birazcık da sabırdır.
Astroneer oyunu ile ayaklarının altındaki zemine dilediğin gibi şekil verebilirsin. Sahip olduğun deformasyon aleti ile kazabilir, toplayabilir, şekillendirebilir ve inşa edebilirsin. Yeteneklerini, teknolojini geliştirerek  güçlendirebilirsin. Hayalgücüne bağlı olarak dilersen gökyüzüne kadar rampa bile inşa edebilirsin. 
Takım arkadaşların ile birlikte özenle tasarlanmış güneş sisteminde yer alan 7 adet gezegeni keşif edebilir ve her biri arasında seyehat edebilirsin. Her gezende farklı farklı sürprizler ile karşılaşabilirsin. Atomları, elementleri bir araya getirerek nesne üretebilir ve teknolojini geliştirebilirsin. Ayrıca oyunu daha eğlenci duruma getiren özellik ise tüm bu anlatılanları 4 arkadaş yapabilecek olman.

Astroneer oyunu artık erken erişim sürümünden çıktı ve güncellemeler ile 1.0.13 sürümüne geçmiştir. İyi eğlenceler dileriz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (64 bit only), Windows 8 (64 bit only), Windows 10 (64 bit only)
İşlemci: X64 Dual Core CPU, 2+ GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Discrete Non Mobile GPU with 1 GB Ram
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (64 bit only), Windows 8 (64 bit only), Windows 10 (64 bit only)
İşlemci: X64 Quad Core CPU, 3+ GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Discrete Non Mobile GPU with 2 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

ASTRONEER YAPILAN YORUMLAR