Free Instagram Downloader | Birden indir
Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Free Instagram Downloader

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Free Instagram Downloader, Instagram kullanıcılarına ait fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde kaydetmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Günümüzde sosyal ağların gelişmesi ile artık her yerde sosyal ağlara ulaşabiliyoruz aynı zamanda mobil cihazların gelişimi hızla gelişmesi ve dolayısı ile ucuzlamasından dolayı her yerde resim paylaşabiliyoruz.

Program çok başarılı instagram hesabınıza program üzerinden giriyorsunuz ve instagram hesabınızda gezinirken istediğiniz videoları da gördüğünüz fotoğrafları tek tık ile indiriyorsunuz.

Programın güzel yönlerinden biri resimleri ister tek tek indirebiliyorsunuz isterseniz tümünü birden indirebiliyorsunuz seçim size kalmış. Kullanımı oldukça kolay ve başarılı bir arayüzü ile dikkatimizi çekmekte. Windows 2000 ve sonrası yayımlanmış olan bütün Microsoft işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmakta.

Bu özellikleri ile kullanım yelpazesini oldukça arttırmış ayrıca hesabınızdaki fotoğraflarınızı yedeklemeniz için bir neden olabilir. Hesabınızın silinmesi yada çalınması durumunda oldukça yararlı olabilir.

Basit kullanışlı ve kolay arayüzü ile instagram Download son sürüm indir instagram kullanıcılarının tam aradığı program olabilir.

Free Instagram Downloader BENZER İÇERİKLER
Free Instagram Downloader YAPILAN YORUMLAR