FlashGet | Birden indir
Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FlashGet

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

FlashGet dünya üzerinde en yüksek internet kullanıcı sayısına sahip, lider ve oldukça hızlı bir indirme yöneticisidir.

Dosya indirme yönetim programlarından olan FlashGet yaklaşık 2004 senesinde internet ‘te download ‘a sürüldü. Çeşitli özellikleri bünyesinde barındıran program sayesinde, bağlantı limitleri belirleyebilir, bağlantıdan sonra nelerin gerçekleşip, gerçeklemediğini seçebilme imkanı verebilen arayapısı ile kullanıcılara büyük avantaj sağlamıştır. 

Son güncellemelere ile bünyesinde Türkçe dil seçeneğini ekleyip, Türk kullanıcınıların programı yabancılık çekmeden tüm özelliklerini kullanabilmesinden dolayı Türk kullanıcıları arasında popülaritesi artmıştır. 

FlashGet dünya üzerinde en yüksek internet kullanıcı sayısına sahip, lider ve oldukça hızlı bir indirme yöneticisidir. İndirmelerinizi hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan bu program, yeni eklenen özelliklerle kullanıcılarının tercihlerinden vazgeçmemelerini sağlayacak gibi gözüküyor.

Bilgisayarınıza internet üzerinden başlattığınız dosya indirme işlemlerine kaldığınız yerden devam etme özelliği barındıran bu ücretsiz yazılım MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation) tekniğini kullanmakta. Bir çok değişik protokol (HTTP, HTTPS, FTP, BT, MMS, MMST, RTSP, eMule) desteği barındıran program çok güzel dökuman yönetim özelliklerine sahip. FlashGet dosyaları bölerek indirme hızını 5 kata kadar artırabilir.

FlashGet BENZER İÇERİKLER
FlashGet YAPILAN YORUMLAR