BearShare BearShare (Windows) 2019 Ücretsiz
Kullanımı basit ve kolay bir indirme programıdır. Tercih oranı yüksektir.
1 oy / 3 puan

Yazar :Bilinmiyor

İnternet İndirme Yöneticisi

Üretici:BearShare Sürüm:2019 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:6,930 İndirilme:1,887 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
İndir 1,5 MB

Not: Program Google, Yandex vb. arama motorları tarafından tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır ve orjinal sayfasına yönlendirilmiştir.


Birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bu program ücretsizdir. Müzik indirme ve dosya paylaşma konusunda başarılı bir programdır. Müzik indirme sayısı 20 Milyondan fazla olup özellikleri arasında indirirken dinleme de vardır.

Program bütün paylaşımları görüntülemektedir yapay paylaşımları değil sizin paylaştığın yorumları görüntülemektedir. Herhangi bir klasörü de dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz her tür dosya ve müziği indirebilirsiniz.

Program dünya üzerindeki en çok dinlenen popüler şarkı ve şarkıcıları görüntülemektedir.Kullanımı çok kolaydır indirip kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.Kullanımının kolay olmasının üstüne sade ve şık bir tasarımı da bulunmamaktadır.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir