Google Photos Backup Google Photos Backup (Windows) 1.0 Ücretsiz
Google Fotoğraflar, Google'ın hizmete sunduğu yeni ve gelişmiş bir fotoğraf galerisidir.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Resim ve Grafik Fotoğrafçılık

Diğer Seçenekler Üretici:Google LLC Sürüm:1.0 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:2,194 İndirilme:25 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10
İndir
Windows
2,57 MB

Hakkında Bilgi:

  • İstediğiniz kadar fotoğrafı ve videoyu Yüksek Kalitede ücretsiz olarak yedeklenebilir. Bu fotoğraf ve videolara istediğiniz cihazdan erişebilirsiniz. Telefonunuzda bir daha yer sorunu olmayacaktır. Güvenli bir şekilde  yedeklenen fotoğraflar cihazınızın depolama alanından kaldırılabilir.
  • Fotoğraflarınızdan otomatik olarak oluşturulmuş filmler, kolajlar, animasyonlar, panoramalar ve benzeri alın. İsterseniz bunları kolayca kendiniz oluşturabilirsiniz.
  • Fotoğraflarınızı güzelleştirmek için düzenleme araçlarını kullanın. Işık, kontrast, renk ve vinyet ayarlaması yapın veya fotoğraflarınızın harika görünmesini sağlamak için 14 yenilikçi fotoğraf filtresi arasından birini seçin.Uygulamadan ayrılmanıza gerek kalmadan istediğiniz kişi, E-posta veya telefon numarasıyla anında fotoğraf paylaşabilirsiniz.
  •  Güvendiğiniz bir kişinin, bulunduğu fotoğraflar gibi bazı fotoğraflara erişmesine izin verin.Geçen yıl bugün çektiğiniz fotoğraflardan oluşturulmuş kolajlar alın. #tbt'ler için mükemmel bir özelliktir. Chromecast desteğiyle fotoğraf ve videolarınızı TV'nizde görüntüleyebilirsiniz.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir