Akbank Direkt Akbank Direkt (Windows) Ücretsiz
Akbank müşterilerinin kullanabileceği bu mobil uygulaması sayesinde bankacılık işlemleri daha kolay.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

İş Dünyası Finans

Diğer Seçenekler Üretici:AKBANK Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:5,466 İndirilme:335 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows 8 / 10
İndir

Hakkında Bilgi:

  • Akbank müşterilerinin bankacılık işlemlerini sadece bilgisayarlardan değil  Android akıllı telefon ve tabletlerden gerçekleştirme imkanları da vardır. Bunu sağlamak için banka tarafından yayınlanan resmi Android uygulaması olan Akbank Direkt’i kullanabilir ve istediğiniz tüm operasyonları uygulamayı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Hem size özel olarak hazırlanan ana ekranı hem de diğer banka uygulamalarına göre daha kolay giriş imkanı uygulamayı öne çıkarıyor.
  • Hem para transferlerini gerçekleştirmenizi hem de kredi kartı borçlarınızı ödemenize yardımcı olan uygulamanın diğer işlemleri de neredeyse tüm internet bankacılığı işlevlerini tamamlıyor. İçerisindeki döviz kuru dönüştürme gibi araçları Akbank müşterisi olmayanlar da kullanabiliyor ve istifade edebiliyorlar. Uygulamanın arayüzü oldukça sade bir şekilde hazırlanmış ve kolay kullanımlıdır.
Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir